2018 02 03

LKL lygoje „Lietuvos rytas“ pasiekė dešimtą pergalę iš eilės

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pergalę iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“ (18-4), išvykoje 83:73 (18:8, 20:22, 23:19, 21:24) nugalėjęs Kėdainių „Nevėžį“ (6-16).
Rungtynių akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Šalies pirmenybėse tai jau 10-oji vilniečių pergalė iš eilės.

„Lietuvos rytas“ jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (18:8), tačiau solidžiau atitrūkti nuo „Nevėžio“ nepavyko.

Mindaugas Girdžiūnas trečio kėlinio pabaigoje baudų metimais padidino vilniečių persvarą iki tuomet rekordinės 16 taškų ribos (53:37), tačiau Lesteris Medfordas paskutinę sekundę paleido tritaškį su pražanga, pakeldamas vietos žiūrovus ant kojų.

Intriga grįžo ir ketvirto kėlinio pabaigoje, kai L.Medfordas akrobatinį reidą baigė taškais su pražanga, o penkis taškus iš eilės pelnė Tadas Sedekerskis (76:68).

Likus žaisti 2 min. „Nevėžio“ rusas Valerijus Lichodėjus pataikė iš toli, sumažindamas „Lietuvos ryto“ pranašumą iki penkių taškų (76:71).

Tačiau Louko Mavrokefalidžio tolimas šūvis ir Roko Giedraičio dėjimas su pražanga galutinai atšaldė „Nevėžio“ ambicijas.

LKL čempionate abi ekipos nuo 2002 metų varžėsi 47 kartus ir vilniečiai pasiekė 44 pergales.

„Nevėžis“: Lesteris Medfordas 22 (7 atk. kam.), Gabrielius Maldūnas 12, Jamesas Woodardas 11.

„Lietuvos rytas“: Rokas Giedraitis 21, Mindaugas Girdžiūnas 15, Loukas Mavrokefalidis 12, Jimmy Baronas 11.