2015 01 22

LKL rungtynėse „Šiauliai“ namuose neturėjo vargo su „Mažeikiais“

LKL čempionate lengvą pergalę iškovojo „Šiaulių“ (11/12) krepšininkai, namuose 86:61 (19:10, 24:18, 28:20, 15:13) nepalikę vilčių „Mažeikių“ (0/24) ekipai.
Jonathanas Lee
Jonathanas Lee / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Komandoms apsikeitus taikliais metimais rungtynių pradžioje „Šiaulių“ ekipa pirmavo 4:2. Po taiklaus V.Šulskio tritaškio šiauliečiai padidino savo pranašumą (9:2), o įpusėjus kėliniui nutolo 16:4. Po galingo V.Šulskio dėjimo iš viršaus technine pražanga buvo nubaustas R.Danys. A.Gydros bei S.Serapino pastangomis Mažeikių ekipai pavyko sumažinti atsilikimą – 19:10.

Antrąjį kėlinį dviem tolimais metimais pradėję K.Babkauskas bei T.Olanderis „Šiauliams“ padėjo nutolti 25:10. V.Pikalavičiaus bei A.Gydros pastangomis „Mažeikiams“ pavyko šiek tiek priartėti, bet po to sekė J.Juciko bei R.Giedraičio taiklūs metimai, kurie įpusėjus kėliniui „Šiaulių“ klubui leido turėti 20 taškų pranašumą – 32:12. Kiek vėliau J.Lee bei M.Kumpys smeigė po tritaškį, padidindami „Šiaulių“ pranašumą – 41:17. Kėlinio pabaigoje spurtavę mažeikiečiai pelnė 9 taškus iš eilės ir aikštės šeimininkų pranašumas sumažėjo iki 15 taškų – 43:28.

Trečiąjį ketvirtį taikliais metimais pradėjo G.Leonavičius bei D.Pakamanis, o po penkių iš eilės J.Alleno taškų šiauliečiai  susigrąžino 20 taškų persvarą – 51:31. S.Serapinas, R.Danys bei S.Sandersas padėjo „Mažeikių“ komandai priartėti iki 15-os (53:38), tačiau kėlinį šeimininkai užbaigė galingai – 71:48.

Po K.Babkausko tritaškio bei T.Olanderio taiklių baudos metimų „Šiauliai“ įgijo didžiausią pranašumą – 82:50. Iki rungtynių pabaigos „Mažeikiai“ nesugebėjo priartėti bent iki 20-ies taškų ir patyrė dar vieną triuškinančią nesėkmę.

„Šiauliai“: J.Lee 16, T.Olanderis (6 atk. kam.) 13, G.Leonavičius 10, K.Babkauskas ir V.Šulskis (5 atk. kam.) po 9.

„Mažeikiai“: A.Gydra (5 atk. kam.) 13, D.Tarvydas 11, S.Sandersas 10, S.Serapinas 9 , R.Danys 6.