2015 12 06

LKL su „Lietkabeliu“ debiutavęs Kazys Maksvytis džiaugėsi pergale

Sekmadienio popietę LKL rungtynėse Panevėžyje susitiko lentelės apačioje esančios komandos. Kazio Maksvyčio treniruojamas „Lietkabelis“ 76:67 (26:14, 11:28, 17:11, 22:16) palaužė Alytaus „Dzūkiją“.
Kazys Maksvytis
Kazys Maksvytis / Algirdo Venskaus nuotr.

Po pirmojo kėlinio šeimininkai užtikrintai pirmavo 26:14. Po antrojo kėlinio „Dzūkija“ atsiliko vos trimis taškais. Valdas Vasylius buvo „Lietkabelio“ lyderis su 11 taškų.

Antroje rungtynių dalyje „Lietkabelis“ įrodė pranašumą ir laimėjo rungtynes.

V.Vasylius buvo rezultatyviausias su 19 taškų, 18 pridėjo Simas Buterlevičius.

Alytaus ekipai Arvydas Eitutavičius surinko 19 taškų, Tomas Rinkūnas pridėjo 11.

Trečią pergalę iškovojęs Panevėžio klubas liko devintas. „Dzūkija“ su viena pergale rikiuojasi dešimta.

K.Maksvyčiui tai buvo antrosios rungtynės klube. Buvęs „Neptūno“ strategas jau vadovavo komandai rungtynėse Baltijos lygoje.

„Lietkabelis“: Valdas Vasylius 19, Simas Buterlevičius 18, Mile Iličius 8, Jermaine’as Love (7 atk. kam.) ir Julius Kazakauskas po 7.

„Dzūkija“: Arvydas Eitutavičius 19, Tadas Rinkūnas 11, Paulius Danisevičius 8 (6 rez. perd.), Nikola Cvetinovičius 7.