2017 10 22

„Neptūnas“ su dzūkais vargo tik pirmąsias minutes

Lengvą pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“ (6-2), namuose 98:58 (19:8, 25:22, 28:10, 26:18) sudorojęs Alytaus „Dzūkijos“ (3-5) krepšininkus.
Renaldas Seibutis
Renaldas Seibutis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai (6:6), tačiau tuomet „Neptūnas“ spurtavo 13:2, po kurio šeimininkai įgavo dviženklį pranašumą (19:8).

Antrajame kėlinyje po Renaldo Seibučio tritaškio klaipėdiečių persvara pasiekė rekordinę ribą (39:30). Likusioje ketvirčio dalyje žaidimas kiek apsilygino, tačiau „Neptūnas“ išlaikė solidų pranašumą – 44:30.

Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai įjungė aukštesnę pavarą ir prieš ketvirtąjį kėlinį jau triuškino „Dzūkijos“ komandą (72:40).

Likusios dešimt minučių situacijos nepakeitė ir triuškinamą pergalę šventė uostamiesčio krepšininkai – 98:58.

„Neptūnas“: Renaldas Seibutis 16, Juanas Palaciosas 14 (8 atk. kam.), Simas Galdikas 13, Arnas Butkevičius (8 atk. kam.) ir Mindaugas Girdžiūnas po 11.

„Dzūkija“: Gediminas Žalalis 15, Domagojus Samacas 10, Anatolijus Kaširovas ir Katinas Reinhardtas po 8.