2019 03 09

„Neptūnas“ žaidė pratęsimą, bet išsivežė sunkią pergalę iš Alytaus

„Betsafe–LKL“ pirmenybėse Klaipėdos „Neptūno“ (19-5) komanda iškovojo dramatišką pergalę Alytuje, kur po pratęsimo 88:82 (15:19, 24:15, 17:21, 19:20, 13:7) palaužė vietos „Dzūkiją“ (7-16).
Jerai Grantas
Jerai Grantas / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Kuomet po poros Jerai Granto dėjimų ir Laimono Kisieliaus tritaškio „Neptūnas“ galėjo jautis kiek tvirčiau (72:65), tolimu metimu atsakė Mindaugas Sušinskas, o prasidėjus paskutinei ketvirto kėlinio minutei svarbias baudas pataikė Keremas Kanteris.

Tuomet Paulius Dambrauskas prametė iš po krepšio, taip suteikdamas šansą „Dzūkijai“. Paulius Danisevičius juo pasinaudojo ir skirtumą sumažino iki minimumo – 72:73.

Liko 14 sekundžių, Tomas Delininkaitis sumetė baudų metimus, tačiau Elijah Brownas tritaškiu su pražanga išlygino rezultatą – 75:75. Baudos metimo, galėjusio priartinti prie pergalės, kuomet liko 5,4 sek., pataikyti nepavyko, o po minutės pertraukėlės dar vieną progą ją išplėšti turėjo M.Sušinskas. Tačiau jo metimas skriejo pro šalį ir kova persikėlė į pratęsimą.

Per papildomą laiką „Neptūnas“ atrodė užtikrinčiau, Kyle’as Weaveris ir J.Grantas rinko svarbius taškus, o kol „Dzūkija“ klydo, Osvaldas Olisevičius pataikė prie pergalės artinusius baudų metimus – 88:81.

Steponui Babrauskui pratęsimo pabaigoje pavyko tik minimaliai sumažinti alytiškių atsilikimą.

„Dzūkija“: Keremas Kanteras 24 (11 atk. kam., 30 naud. bal.), Elijah Brownas 20, Paulius Danisevičius 17.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 19, Osvaldas Olisevičius ir Tomas Delininkaitis po 11, Džiugas Slavinskas 10.