2018 01 02

Pergalingas Ramūno Butauto debiutas: „Lietkabelis“ nutraukė tragišką seriją LKL

Panevėžio „Lietkabelis“ ir naujasis komandos treneris Ramūnas Butautas metus pradėjo pergalingai. Panevėžiečiai LKL rungtynėse namuose 100:91 (25:28, 22:18, 30:22, 23:23) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ ir nutraukė penkių pralaimėjimų seriją.
Adas Juškevičius
Adas Juškevičius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Įspūdingai prasidėjusiose rungtynėse „Pieno žvaigždės“ per penkias minutes surinko 20 taškų (20:14), tačiau „Lietkabelis“ sustiprino gynybą ir po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 47:46.

Trečiajame kėlinyje tritaškiais prapliupęs Panevėžio klubas prieš lemiamą kėlinį pirmavo 77:68.

„Lietkabelis“ išsaugojo persvarą ir šventė pergalę, nors nuo trečiojo kėlinio pabaigos su keturiomis pražangomis žaidė Žygimantas Skučas, Vaidas Čepukaitis ir Darjušas Lavrinovičius.

Gediminas Petrauskas ketvirtajame kėlinyje leido debiutuoti ir 17-mečiui Šarūnui Valuntai.

„Lietkabelio“ ekipoje rezultatyviausias buvo 16 taškų surinkęs ir tris tritaškius pataikęs Adas Juškevičius.

Panevėžio klubas LKL nutraukė penkių pralaimėjimų iš eilės seriją. Pasvalio klubas patyrė trečią nesėkmę iš eilės.

Vienuoliktą pergalę iškovojusi „Lietkabelio“ ekipa LKL užima ketvirtąją vietą. Pasvalio klubas rikiuojasi laipteliu žemiau – penktas.

Praėjusių metų pabaigoje Panevėžio klubas sudarė sutartį iki sezono pabaigos su R.Butautu, kuris pakeitė netikėtai atleistą Artūrą Štalbergą.

Pirmadienį buvo pranešta, kad komandą dėl asmeninių priežasčių palieka amerikietis Gary Taltonas.

„Lietkabelio“ sezonas Europoje jau baigėsi – komanda iškrito iš Europos taurės.

„Lietkabelis“: A.Juškevičius 16, D.Lavrinovičius 13, L.Aukštikalnis 12, V.Čepukaitis ir L.Williamsas po 11, K.Lavrinovičius ir G.Leonavičius po 10.

„Pieno žvaigždės“: T.Hughesas 21, N.Balašovas 16, V.Bobrovas 15, S.Babrauskas 14.