2021 05 10

Problemų kamuojamą „CBet“ parbloškė M.Grigonio vairuojama „Žalgirio“ puolimo mašina

Su rimtomis finansinėmis problemomis susidūrusi Prienų „CBet“ komanda net 81:101 (17:33, 24:27, 23:23, 17:18) nusileido Kauno „Žalgiriui“ paskutinėse reguliariojo LKL sezono rungtynėse.
Marius Grigonis
Marius Grigonis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pirmadienio popietę 15min rašė apie problemas „CBet“ komandoje. Prienų klube jau kurį laiką vėl vėluoja atlyginimai, pastarosiose rungtynėse prieniškiai pasiuntė žinutę, kai specialiai nerengė pirmosios atakos.

Prieš mačą su „Žalgiriu“ buvo kalbama net apie galimą susitikimo boikotą, tačiau nei protesto akcijų, nei juolab boikoto krepšininkai nesiėmė.

Plačiau apie situaciją Prienų klube skaitykite ČIA.

Jau pirmojo kėlinio viduryje „Žalgiris“ įgijo dviženklę persvarą 20:9 po Thomaso Walkupo dvitaškio. Po pirmųjų 10-ties žaidimo minučių Martino Schillerio auklėtiniai jau pirmavo 33:17.

Darbas jau buvo padarytas pirmajame kėlinyje, tad likusį rungtynių laiką M.Schillerio vyrai tiesiog laikė itin saugų atstumą nuo varžovų.

Marius Grigonis kūrė šou Prienuose: pelnė 26 taškus, pataikydamas visus 10 metimų (5/5 dvit., 5/5 trit., 1/1 baud. met.). Taip pat gynėjas atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko net 32 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems 15 taškų surinko Martynas Pacevičius, kuris dar atkovojo 7 kamuolius.

„Žalgiris“ pataikė 63 proc. dvitaškių (24/38) ir net 48 proc. tritaškių (14/29). Kauniečiai išdalino net 27 rezultatyvius perdavimus.

„CBet“: M.Pacevičius 15 (7 atk. kam.), E.Lecomte 14 (8 rez. perd.), M.Sušinskas 13, E.Tubutis 11.

„Žalgiris“: M.Grigonis 26 (5/5 dvit., 5/5 trit.), A.Milaknis 17 (5/9 trit.), N.Hayesas 10.