2021 05 02

„Šiaulius“ sutraiškęs „Rytas“ užsitikrino antrąją vietą

Vilniaus „Rytas“ (25-7) užsitikrino antrąją vietą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliariajame sezone. Vilniečiai tą padarė namuose 104:68 (22:15, 25:17, 32:24, 25:12) sutriuškindami „Šiaulius“ (12-21).
Dovis Bičkauskis
Dovis Bičkauskis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai laimėjo 25-ą kartą ir tapo nepavejami Panevėžio „Lietkabeliui“ (21-12). Patys sostinės krepšininkai jau neturi šansų pasivyti pirmąją vietą užsitikrinusio Kauno „Žalgirio“ (30-3).

Antroji vieta reiškia, kad „Rytas“ turės namų aikštės pranašumą ketvirtfinalio ir pusfinalio serijose.

Mače prieš „Šiaulius“ vilniečiai buvo priekyje beveik visas 40 minučių, o ryškų pranašumą parodė antrajame ketvirtyje, kurio metu susikrovė 15 taškų persvarą – 47:32.

Po ilgosios pertraukos šiauliečiams intrigos atkurti nepavyko, o smaginęsis „Rytas“ augino savo pranašumą ir pasiekė vieną didžiausių šio sezono pergalių.

Didesniu 38 taškų skirtumu „Rytas“ sezono pradžioje buvo sudaužęs tik Klaipėdos „Neptūną“ (98:60).

Nepaisant pralaimėjimo, šiauliečiai išlieka geroje padėtyje kovoje dėl vietos atkrintamosiose. Antano Sireikos komandai liko trejos rungtynės, o jų persvara prieš devintoje vietoje žengiančią Alytaus „Dzūkiją“ siekia dvi pergales.

Vilniuje nežaidė naudingiausias „Šiaulių“ ir visos LKL žaidėjas Elvaras Fridrikssonas. Jis buvo tausojamas dėl akies traumos.

„Rytas“: Kristjanas Kitsingas 14, Andrew Goudelockas 13, Martynas Echodas ir Gytis Radzevičius po 12, Arnas Butkevičius 11.

„Šiauliai“: Andy Van Vlietas 13, Martynas Varnas 11, Mindaugas Lukauskis ir Ernestas Jonkus po 8.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius