2018 01 20

Triuškindami „Nevėžį“ Utenos krepšininkai pagerino „Žalgirio“ rekordą

„Betsafe–LKL“ pirmenybėse rezultatyvių perdavimų rekordą ir savo sezono rezultatyvumo rekordą pagerino bei itin užtikrintą pergalę pasiekė Utenos „Juventus“ (8-12) krepšininkai. Namuose rungtyniavę uteniškiai jau per pirmąjį kėlinį išsprendė visus reikalus ir 110:81 (32:13; 30:22; 23:19; 25:27) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“ (5-15).
Laron Dendy
Laron Dendy / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Prieš tai „Juventus“ šio sezono rezultatyvumo rekordas buvo pasiektas prieš Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipą, kai laimėjo 98:85.

Tiesa, tai ne vienintelis rekordas, kurį uteniškiai pasiekė šiose rungtynėse.

„Juventus“ pagerino šio LKL sezono rezultatyvių perdavimų rekordą. Uteniškiai atliko 34 rezultatyvius perdavimų, o ankstesnis rekordas priklausė Kauno „Žalgiriui“, kurie buvo atlikę 32 rezultatyvius perdavimus.

„Juventus“ ekipa nuo pat pirmųjų rungtynių minučių griebė jautį už ragų. „Nevėžis“ sužaidus kiek daugiau negu dvi minutes dar pirmavo 7:4, tačiau tada viskas ir apsivertė aukštyn kojomis.

„Juventus“ krepšininkai per likusias 8 minutes praleido tik 6 taškus, patys pelnė 28 ir po pirmojo kėlinio pirmavo 32:11.

Antrajame kėlinyje „Juventus“ apsukų visiškai nemažino - per du kėlinius pelnė net 62 taškus ir po pirmosios rungtynių dalies turėjo 27 taškų pranašumą (62:35).

Aikštės šeimininkams pabėgti padėjo fantastiškas pataikymas iš toli. „Juventus“ per pirmuosius du ketvirčius pataikė net 9 tritaškius iš 11.

Po pertraukos „Juventus“ puolimas ir toliau buvo nesustabdomas. Paskutinis kėlinys liko formalumu, kadangi komandas po trijų kėlinių skyrė net 31 taškas (85:54).

„Juventus“: Anthony Irelandas 19, Mindaugas Kupšas 18, Arvydas Šikšnius ir Laronas Dendy po 16, Maksimas Kornijenka 14.

„Nevėžis“: Lesteris Medfordas 17, Valerijus Lichodejus 16, Gintautas Matulis 10.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius