2020 01 22

„Australian Open“: Novakas Džokovičius pamokė antrojo šimtuko žaidėją

Antroji pasaulio raketė ir „Australian Open“ čempiono titulą ginantis Novakas Džokovičius (ATP-2) įsirašė lengvą pergalę ir nepralaimėtų mačų Melburne seriją pratęsė iki devynių.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Serbas dvikovoje prieš 146-ą vietą ATP reitinge užimantį Japonijos tenisininką Tatsumą Ito neužtruko – per 1 valandą ir 35 minutes laimėjo rezultatu 6:1, 6:4, 6:2.

Solidus Nolės pasirodymas prie padavimų linijos turėjo labai patikti serbo treneriui ir tikrai teniso legendai kroatui Goranui Ivaniševičiui, kuris praeityje pasižymėdavo tiksliais pirmaisiais kirčiais.

N.Džokovičius pergalingame mače atliko 16 ace'ų, paduodamas apskritai pralaimėjo tik vienuolika taškų (53/64), o pirmaisiais padavimais – viso labo tris (43/46).

Septyniskart „Australian Open“ čempiono varžovo T.Ito pergalė pirmajame rate tenisininkui „Didžiojo kirčio“ turnyruose buvo pirmoji per pastaruosius šešis metus, tačiau 31-erių tenisininkas Rod Laverio arenoje buvo pamokytas vertingas pamokų.

N.Džokovičiui vikrus oponentas kaip T.Ito tapo gera treniruote prieš naują išbandymą – serbo trečiajame sete laukia dar vienas japonas, tik daug vikresnis, greitesnis ir jaunesnis – tai Yoshihito Nishioka (ATP-71).

Pastarasis kiek netikėtai trijų setų kovoje 6:4, 6:3, 6:4 susitvarkė su britu Danieliu Evansu (ATP-32).