Jo-Wilfriedas Tsonga tapo Meco turnyro čempionu ir rekordininku

Prancūzas Jo-Wilfriedas Tsonga (ATP-61) laimėjo ATP 250 taškų turnyrą Mece.
Jo-Wilfriedas Tsonga
Jo-Wilfriedas Tsonga / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Finale J.W.Tsonga 6:7(4), 7:6(4), 6:3 palaužė slovėną Aljazą Bedene (ATP-76) ir tapo pirmuoju tenisininku, kuris Meco turnyrą laimėjo keturis kartus.

Mece ypatingai sekasi šeimininkams. Vienuolikoje pastarųjų turnyrų devynis kartus čempionu tapo prancūzas.

Tai buvo antrasis prancūzo trofėjus šiais metais.

34-ejų J.W.Tsonga per savo karjerą net 10 iš 18 titulų iškovojo Prancūzijoje. Šalia keturių titulų Mece, jis taip pat turi tris trofėjus iškovotus Marselyje, po vieną Paryžiuje, Lione ir Monpeljė.

A.Bedene siekė pirmojo trofėjaus karjeroje. Tai buvo jau ketvirtas finalas, kuriame jis pralaimėjo.

Čempionu tapęs prancūzas savo sąskaitą papildė 250 ATP taškų ir 90 390 eurų.