2019 10 18

K.Mladenovič sudaužė olandės viltis patekti į baigiamąjį WTA turnyrą

Buvusi dešimtoji pasaulio raketė Kristina Mladenovič (WTA-45) tęsia sėkmingus pasirodymus Rusijoje. Šįkart prancūzė Kremliaus taurės ketvirtfinalyje 6:4, 2:6, 6:1 patiesė aštuntą vietą WTA reitinge užimančią olandę Kiki Bertens ir pateko į varžybų pusfinalį.
Kristina Mladenovič
Kristina Mladenovič / Sputnik nuotr.
Temos: 1 Kiki Bertens

26-erių prancūzei pastaraisiais metais turnyrai Rusijoje tapo antraisiais namais. 2017 metais Sankt Peterburge ji laimėjo turnyrą, o praėjusiame sezone tame pačiame turnyre nutraukė 15 pralaimėtų mačų seriją ir tapo vicečempione.

Šįkart K.Mladenovič puikiai žaidžia Rusijos sostinėje – prieš K.Bertens nugalėjo kitas dvi pajėgias varžoves: Juliją Putintsevą bei Anastasiją Sevastovą.

Nors šiais metais „Kiki“ vis dar yra toli nuo geriausios sportinės formos, kurios dėka prieš du metus prasibrovė tarp dešimties geriausių WTA tenisininkų, skambių pergalių jai tikrai netrūksta.

Štai Dubajuje ji nukovė Naomi Osaką, Romoje – Ashleigh Barty, o Džengdžou – Eliną Svitoliną.

Deja, tačiau pralaimėjimas ketvirtfinalyje stipriausiai Nyderlandų teniso atstovei palaidojo paskutines viltis patekti į WTA baigiamąjį turnyrą Šendžene.

Šiuo metu lenktynėse dėl patekimo į turnyrą Kinijoje K.Bertens užimą devintą vietą, o atsilikimas nuo aštuntoje vietoje esančios Serenos Williams – minimalus (65 taškai). Visgi tai buvo paskutinė WTA turnyrų savaitė, todėl deficito aptirpdyti tenisininkei nepavyks.

Tiesa, tiek olandę, tiek amerikietę aplenkti dar gali Belinda Benčič. Šveicarei tereikia rytoj pusfinalyje nugalėti jau minėtąją K.Mladenovič ir ji užsitikrins vietą Šendžene.