2017 08 13

Nepakartojamai žaidžiantis A.Zverevas mes finalinį iššūkį R.Federeriui

Alexanderas Zverevas tęsia įspūdingą žaidimą šį sezoną. 20-metis „Rogers Cup“ finale susitiks su Rogeriu Federeriu.
Alexanderas Zverevas
Alexanderas Zverevas / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Pusfinalyje susitiko ateities žvaigždės. Aštuntąją vietą pasauliniame reitinge užimantis vokietis 6:4, 7:5 nugalėjo 18-metį kanadietį Denisą Šapovalovą.

Šiais metais A.Zverevas žais jau penktame finale. Jis jau triumfavo „ATP World Tour Masters 1000“ turnyre Romoje.

Vokietis taip pat tapo pirmuoju istorijoje patekusiu į „Next Gen ATP Finals“ turnyrą, kuris vyks lapkričio 7-11 dienomis.

Tai buvo jauniausias „Rogers Cup“ pusfinalis nuo 2008 metų, kai 18-metis Kei Nishikori nugalėjo 20-metį Samą Querrey.

Šį sezoną A.Zverevas jau iškovojo 45 pergales ir tik dviem atsilieka nuo Rafaelio Nadalio. Negana to, jis laimėjo net devynis mačus per vienuolika dienų.

Turnyro finale vokietis ketvirtą kartą karjeroje susitiks su R.Federeriu. Tarpusavio mačų akistatoje 2:1 pirmauja šveicaras.

Kanadietis D.Šapovalovas ATP reitinge turėtų pakilti iš 143-ios į 67-ąją vietą.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams