2019 10 13

Pirmas iš daugelio laukiančių: Cori Gauff laimėjo WTA turnyrą Austrijoje

15-metė teniso sensacija Cori „Coco“ Gauff (WTA-110) nesiliauja stebinti – „Upper Austria Ladies Linz“ finalą sužaidusi tarsi patyrusi veteranė tenisininkė iškovojo savo pirmą karjeros WTA trofėjų.
Cori Gauff
Cori Gauff / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

Didžiajame finale amerikietė 6:3, 1:6, 6:2 nugalėjo latvę Jeleną Ostapenko (WTA-72), kuri WTA finale žaidė pirmą kartą nuo 2018 metų kovo.

Vimbldone apie save pasauliui pranešusi C.Gauff šią savaitę kūrė dar vieną stebuklą, kadangi jaunosios tenisininkės pagrindinėse turnyro varžybose net neturėjo būti.

Amerikietė pralaimėjo finaliniame atrankos etape, tačiau likus 15 minučių iki pagrindinio turnyro pirmojo etapo kovos, C.Gauff buvo pranešta, kad ji pakeičia traumuotą graikę Marią Sakkari.

Rytoj 15-metė turėtų atsidurti tarp 75 stipriausių WTA tenisininkių.

Beje, amerikietė tapo jauniausia tenisininke WTA ture nuo 2004 metų, kuriai pavyko iškovoti WTA trofėjų.

Turnyro nugalėtoja už puikų pasirodymą Lince pelnys 280 WTA reitingo taškų ir 34 677 eurų čekį.

J.Ostapenko užsidirbo 180 WTA reitingo taškų ir 17 258 eurus.