2017 01 06

Puikiai žaidęs Rogeris Federeris priartino Šveicarijos komandą prie „Hopman Cup“ finalo

Rogeris Federeris „Hopman Cup“ turnyre surengė dar vieną puikų pasirodymą. Šešioliktoji pasaulio raketė penktadienį 6:1, 6:4 lengvai įveikė 18-ą vietą ATP reitinge užimantį prancūzą Richardą Gasquet'ą ir priartino Šveicarijos komandą prie finalo.
Rogeris Federeris
Rogeris Federeris / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po R.Federerio pergalės Šveicarijos komanda prieš prancūzus pirmauja 1:0. Šios poros nugalėtojas šeštadienį „Hopman Cup“ turnyro finale susitiks su JAV atstovais, kurie A grupėje laimėjo visus tris susitikimus.

Penktadienį tarp Šveicarijos ir Prancūzijos komandų įvyks moterų vienetų dvikova ir mišrių dvejetų mačas.

Priminsime, kad R.Federeriui tai pirmasis turnyras daugiau nei po pusmečio pertraukos. „Hopman Cup“ varžybose šveicarų maestro nugalėjo britą Danielį Evansą, dabar – R.Gasquet'ą, tačiau ketvirtadienį po trijų pratęsimų 6:7, 7:6, 6:7 nusileido Vokietijos supertalentui Alexanderiui Zverevui.

„Hopman Cup“ turnyre 35-erių R.Federeris dalyvauja pirmą kartą nuo 2002 metų. Įdomu, jog tąkart šešioliktoji pasaulio raketė Šveicarijos komandoje žaidė kartu su dabartine savo žmona Mirka Federer.