2017 11 12

Rogeris Federeris finalinį sezono turnyrą pradėjo pergale

Rogeris Federeris sėkmingai pradėjo prestižinį ir finalinį sezono „Nitto ATP Finals“ turnyrą Londone. Šveicarijos tenisininkas pirmame mače 6:4, 7:6 (7:4) nugalėjo amerikietį Jacką Socką. Mačas truko valandą ir 31-ą minutę.
Rogeris Federeris
Rogeris Federeris / „Scanpix“ nuotr.

Kaip paaiškėjo vėliau pats pirmas mačo geimas buvo svarbiausias pirmoje dalyje. R.Federeris laimėjo J.Socko padavimų seriją, savo kirčių metu oponentui nesuteikė daug šansų ir laimėjo pirmą setą.

Antrame sete abu tenisininkai taškus rinko po savo padavimų ir buvo priversti žaisti pratęsimą. R.Federeris laimėjo paskutinius tris taškus, setą ir mačą.

Sekmadienio vakarą Boriso Beckerio vardu pavadintoje grupėje taip pat žais Alexanderas Zverevas ir Marinas Čiličius.

R.Federeris finaliniame sezono turnyre iškovojo jau 53-ią pergalę. Jis siekia rekordinio jau aštunto šio turnyro čempiono titulo. Tai buvo ketvirta abiejų žaidėjų akistata karjeroje ir ketvirta Rogerio pergalė.

36-erių metų R.Federeris yra vyriausias visų laikų šio turnyro dalyvis. Finalinis geriausių tenisininkų turnyras rengiamas nuo 1970-ųjų metų.