2017 11 11

Triuškinančiai finale pasirodęs Laurynas Grigelis laimėjo antrą turnyrą iš eilės

Laurynas Grigelis iškovojo dešimtą pergalę iš eilės ir per dvi savaites tapo antro „Futures“ serijos turnyro čempionu. Lietuvos tenisininkas finale užtikrintai 6:1, 6:2 sutriuškino ispaną Bernabe’į Zapatą Mirallesą.
Laurynas Grigelis
Laurynas Grigelis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

299-ą vietą pasaulio reitinge užimantis L.Grigelis labai sėkmingai pradėjo susitikimą ir jau pačioje pradžioje laimėjo varžovo padavimų seriją bei pirmavo 2:0.

Netrukus 312-ą vietą pasaulio reitinge užimantis ispanas laimėjo geimą po savo padavimų, tačiau kaip paaiškėjo vėliau, tai ir buvo viskas pirmoje dalyje. Setą po 23-ijų minučių laimėjo L.Grigelis.

Antrame sete lietuvis laimėjo keturis geimus iš eilės ir iškovojo pergalę vos po 50 minučių trukusios kovos.

Už pergalę finale L.Grigeliui atiteko 18 – reitingo taškų.