2020 01 04

ALBA su R.Giedraičiu dužo Valensijoje

Berlyno ALBA (5-12) ir Rokui Giedraičiui penktadienio vakaras Eurolygoje nesusiklostė. Vokietijos klubas neatsilaikė prieš pastaruoju metu solidžiai rungtyniaujantį „Valencia“ (8-9) kolektyvą. Ketvirtą pergalę per penkerias pastarąsias rungtynes iškovoję ispanai laimėjo – 91:77 (18:27, 19:15, 25:15, 29:20).
Alberto Abalde
Alberto Abalde / Getty Images/ Euroleague nuotr.

Svečiai sėkmingai laikėsi daugiau nei pusę mačo, tačiau trečiajame kėlinyje įvyko lemiamas lūžis.

27-ąją dvikovos minutę Mike'as Tobey persvėrė rezultatą (51:50) ir nuo šios akimirkos ALBA daugiau nebepirmavo.

Maža to, ketvirtajame kėlinyje šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą ir gana ramiai baigė rungtynes.

R.Giedraitis svečiams per 26 minutes pelnė 13 taškų (2/2 dvitaškių, 3/6 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Po pergalės Valensijos krepšininkai su dar trimis klubais dalijasi 8-11 vietas.

ALBA žengia septyniolikta, lenkdama tik Sankt Peterburgo „Zenit“.

„Valencia“: Jordanas Loydas 19, Alberto Abalde 16, Aaronas Doornekampas 15, Mike‘as Tobey 11, Bojanas Dubljevičius 10 (10 atk. kam.).

ALBA: Marcusas Erikssonas 14, Rokas Giedraitis ir Martinas Hermannssonas (5 rez. perd.) po 13, Landry Nnoko 10 (8 atk. kam.).