2020 02 20

Be keturių krepšininkų Stambule žaidęs „Real“ pažemino „Fenerbahče“

Galingai startavusi Madrido „Real“ (19-6) ekipa Turkijoje šventė ketvirtąją pergalę iš eilės. Pablo Laso auklėtiniai Stambule net 29 taškų persvara 94:65 (22:15, 25:16, 24:20, 23:14) įveikė „Fenerbahče“ (11-14) krepšininkus.

Šio vakaro rungtynėse karališkajam klubui padėti negalėjo rezultatyviausias šio sezono žaidėjas Anthony Randolphas, Sergio Llullas, Felipas Reyesas bei Jeffrey Tayloras, tačiau tai nesutrukdė iškovoti skambią pergalę.

„Real“ stiprų smūgį varžovams sudavė jau iki ilgosios pertraukos, o galutinai mačą perlaužė atlikę įspūdingą spurtą trečiojo kėlinio pabaigoje ir ketvirtojo kėlinio pradžioje.

Pirmajame ketvirtyje ryškiausiomis spalvomis žibėjo Madrido ekipos duetas Facundo Campazzo ir Walteris Tavaresas. Vikrusis įžaidėjas iš Argentinos kūrė progas „Real“ milžinui, kuris realizavo 5 dvitaškius iš 9 ir greitai surinko 10 taškų.

Kaip iš natų žaidusi „Real“ po dviejų kėlinių pirmavo 16 taškų persvara – 47:31.

„Fenerbahče“ krepšininkai trečiojo kėlinio pabaigoje buvo sumažinusi deficitą iki 9 taškų (51:60), bet tuomet Jaycee Carrollo ir Rudy Fernandezo tritaškių pakylėtas „Real“ atliko lemtingą spurtą 22:2.

Pergalingame mače Pablo Laso kariauna atkovojo 33 kamuolius ir atliko 30 rezultatyvių perdavimų, Željko Obradovičiaus kariauna – vos 18 nusiimtų kamuolių bei 11 perdavimais pasibaigusių perdavimų.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 21 (11/11 baud.), Janas Vesely 16, Nikola Kaliničius 9.

„Real“: Jaycee Carrollas 20 (4/7 trit.), Walteris Tavaresas 16 (8 atk. kam.), Trey Thompkinsas 14, Jordanas Mickey 12.