2019 11 15

„Fenerbahče“ nerado priešnuodžių tinklelį plėšiusiems M.Jamesui ir J.Strelniekui

Stambulo „Fenerbahče“ (2-6) ir toliau neranda rakto į pergales Eurolygos išvykose. Željko Obradovičiaus auklėtiniai aštuntojo turo rungtynėse Maskvoje 70:88 (17:21, 17:18, 15:25, 21:24) nusileido CSKA (6-2) ir svečiose arenose pralaimėjo jau penktą kartą iš eilės.
Mike'as Jamesas
Mike'as Jamesas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Maskvos klubą į pergalę vedė fenomenaliai pasirodęs gynėjų tandemas.

Latvis Janis Strelniekas vien per trečiąjį kėlinį surinko 17 taškų, o iš viso susitikimą baigė pelnęs 23 taškus (4/6 dvit., 4/5 trit., 3/3 baud.) ir pagerindamas šio sezono asmeninį rezultatyvumo rekordą. Snaiperis iš viso surinko 29 naudingumo balus.

Dar įspūdingiau pasirodė Mike'as Jamesas. Amerikietis pribaigė „Fenerbahče“ ketvirtajame kėlinyje pataikydamas penkis tritaškius iš eilės, o iš viso pelnė 31 tašką (2/4 dvit., 6/8 trit., 9/9 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 38 naudingumo balus.

Stambulo ekipa šiose rungtynėse žaidė be traumą patyrusio rezultatyviausio komandos žaidėjo Nando De Colo.

Šeštą kartą laimėjęs CSKA pavijo penkis Eurolygos lyderius – Milano „Olimpia“, Stambulo „Anadolu Efes“, Maskvos srities „Chimki“, „Barcelona“ ir Tel Avivo „Maccabi“.

Savo ruožtu „Fenerbahče“ su dviem laimėjimais murkdosi 15-oje vietoje, o Ž.Obradovičiaus nervai nelaiko vis labiau.

CSKA: Mike'as Jamesas 31 (6/8 trit., 38 naud. bal.), Janis Strelniekas 23 (4/5 trit.), Darrunas Hilliardas 9.

„Fenerbahče“: Kostas Sloukas 20 (4/7 trit., 6 rez. perd.), Derrickas Williamsas 19, Nikola Kaliničius (10 atk. kam.), Tarikas Biberovičius ir Luigi Datome po 6.