2020 01 17

Įspūdingo „Baskonia“ spurto nepakako – Maskvoje triumfavo sezono mačą sužaidęs M.Jamesas

Mike'as Jamesas surengė rezultatyviausią asmeninį sezono pasirodymą bei padėjo Maskvos CSKA (14-6) komandai iškovoti trečiąją pergalę iš eilės. Rusijos sostinė ekipa namuose 94:90 (27:25, 25:21, 23:12, 19:32) įveikė Vitorijos „Baskonia“ (7-13), kuriai tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.
Mike'as Jamesas
Mike'as Jamesas / Euroleague.net nuotr.

Tiesa, per anksti atsipalaidavę aikštelės šeimininkai mačo pabaigoje vos neprisižaidė. „Baskonia“ per mažiau nei 3 minutes 17 taškų deficitą buvo sumažinusi iki 4, bet lemiamą tašką padėjo baudų metimus realizavęs ir asmeninį sezono rezultatyvumą užfiksavęs M.Jamesas.

Varžovus į neviltį varyti M.Jamesas pradėjo jau nuo pirmųjų minučių. CSKA lyderis per pirmąjį kėlinį sukratė visus tris tolimus metimus bei pelnė 13 taškų.

Iš viso amerikietis per 29 minutes surinko 33 taškus (3/8 dvit., 5/9 trit., 12/14 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus. Iki karjeros rezultatyvumo rekordo pakartojimo gynėjui pritrūko vos 2 taškų.

Pirmoje mačo dalyje „Baskonia“ laikėsi dėka įspūdingos kovos po krepšiais. Duško Ivanovičiaus auklėtiniai po varžovų krepšiu nusiėmė 12 kamuolių, bet priekyje 52:46 buvo CSKA, realizavusi 8 tolimus metimus iš 12.

CSKA spurtavo trečiojo kėlinio pabaigoje. 9 M.Jameso taškų iš eilės įžiebta Maskvos ekipa ketvirtį uždarė atkarpa 13:2 ir prieš lemiamas 10 minučių įgijo 17 taškų pranašumą.

„Baskonia“ rungtynių pabaigoje pelnė 12 taškų be atsako ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų, tačiau perlaužti dvikovos nesugebėjo.

Pergale pažymėtame susitikime Dimitrios Itoudžio kariauna pataikė 13 tritaškių iš 27 (48,1 proc.), „Baskonia“ – 7 iš 22 (31,8 proc.).

CSKA: Mike'as Jamesas 33, Darrunas Hilliardas 14, Johannesas Voigtmannas 10.

„Baskonia“: Youssoupha Fallas 19, Pierria Henry 18, Tornikė Šengelija ir Mattas Janningas – po 10.