2015 12 30 /23:08

Madrido „Real“ tik rungtynių pabaigoje palaužė būsimus „Žalgirio“ varžovus

Trečiadienį tęsėsi Eurolygos „Top 16“ etapas. Būsimi Kauno „Žalgirio“ varžovai iki galo kovėsi su Madrido „Real“.
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

F grupės rungtynėse Madrido „Real“ 82:79 (13:19, 17:21, 27:20, 25:19) nugalėjo Bambergo „Brose Baskets“.

Namuose rungtyniavę Madrido krepšininkai sunkiai pradėjo rungtynes ir po pirmosios rungtynių dalies atsiliko 30:40.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai atsigavo, tačiau prieš lemiamą ketvirtį trijų taškų pranašumą dar turėjo Bambergo klubas.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui ispanai jau buvo nutolę 69:62, bet vokiečiai intrigą sugrąžino. Likus žaisti daugiau nei 2 minutes rezultatas buvo lygus 70:70. Tuomet baudos metimus sumetė Jonas Mačiulis. Po A.Nocioni tritaškio penkis taškus iš eilės pelnė ir rezultatą išlygino Janis Strelniekas.

Sergio Rodriguezas pataikė dvitaškį, bet L.Radoševičiaus baudos metimai atsatė pusiausvyrą. S.Rodriguezo tritaškis užtikrino ispanų pergalę.

Jonas Mačiulis per 24 minutes pelnė 4 taškus (1/3 dvitašk., 0/4 tritašk., 2/2 baud.), atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

Sausio 8 dieną Kauno „Žalgiris“ Bamberge susitiks su „Brose Baskets“.

„Real“: S.Rodriguezas 22, J.Carrollas 13, F.Reyesas 11, G.Ayonas 10.

„Brose Baskets“: B.Wanamakeris 17, J.Strelniekas ir N.Zisis po 13, L.Radoševičius 12.

Pirmose vakaro rungtynėse Stambulo „Anadolu Efes“ namuose 85:84 (25:23, 19:31, 17:18, 24:12) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“.

Įtemptose rungtynėse šeimininkai atsiliko 15 taškų, tačiau sugebėjo išplėšti pergalę. Rungtynių didvyriu tapo lemiamą dvitaškį pataikęs Dario Šaričius.

Bryantas Dunstonas buvo rezultatyviausias su 21 tašku. Jaysonas Grangeris ir Jonas Diebleris pridėjo po 13.

Maikas Zirbesas Belgrado ekipai pelnė 22 taškus ir atkovojo 12 kamuolių.

„Anadolu Efes“: B.Dunstonas 21, J.Grangeris ir J.Diebleris  po 13, D.Šaričius 12.

„Crvena Zvezda“: M.Zirbesas 22, Q.Milleris 12, B.Lazičius ir M.Simonovičius po 10.

Zagrebo „Cedevita“ namuose 75:89 (21:16, 20:34, 15:13, 19:26) nusileido Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkams.

Rusijos ekipa lemiamą pranašumą susikrovė antrajame kėlinyje ir pergalės iš rankų nepaleido.

Nesustabdomas buvo 31 tašką surinkęs Malcolmas Delaney. Chrisas Singletonas pridėjo 16 taškų.

Zagrebo ekipai Jamesas White'as pelnė 14 taškų.

„Cedevita“: J.White'as 14, M.Bilanas ir L.Zoričius po 12, J.Pullenas 11.

„Lokomotiv“: M.Delaney 31, C.Singletonas 16.

Stambulo „Fenerbahče“ namuose 82:75 (28:18, 18:25, 16:15, 20:17) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“.

Rungtynės klostėsi įtemptai, bet turkams pakako pirmame kėlinyje susikrauto pranašumo, kuris nulėmė rungtynių baigtį.

Stambulo ekipos lyderiai buvo Ekpe Udohas ir Luigi Datome, kurie atitinkamai pelnė po 16 ir 15 taškų.

Atėnų klubui po 14 taškų surinko Miroslavas Raduljica ir Jamesas Gistas.

„Fenerbahče“: E.Udohas 16, L.Datome 15, P.Antičius, B.Bogdanovičius ir J.Vesely po 12.

„Panathinaikos“: M.Raduljica ir J.Gistas po 14, S.Pavlovičius 10.