2020 12 31

Pratęsimo dramoje Milane – CSKA triumfas ir istorinis N.Milutinovo pasiekimas

Dramatišką pergalę trečiadienio vakarą Eurolygoje iškovojo Maskvos CSKA (14-3) klubas, svečiuose po pratęsimo 91:87 (17:17, 22:16, 20:25, 21:22, 11:7) nukovęs Milano „Olimpia“ (9-7) ekipą.
Nikola Milutinovas
Nikola Milutinovas / Euroleague via Getty nuotr.

Dramos netrūko jau pagrindinio laiko pabaigoje. Mike'as Jamesas likus dviems sekundėms išprovokavo Malcolmo Dalaney pražangą ir įmetęs pirmą baudą tašku išvedė savo komandą į priekį.

Antrą metimą CSKA lyderis prametė tyčia, bet tai padarė nesėkmingai ir kamuolys atsimušė tik į lentą.

Likusio laiko šeimininkams užteko išsigelbėjimui – Kyle'as Hinesas išprovokavo varžovo pražangą ir turėjo progą išplėšti pergalę, bet irgi pataikė tik vieną baudos metimą, tad komandos žaidė pratęsimą, kuriame iniciatyva jau priklausė CSKA krepšininkams.

Unikalų pasiekimą užfiksavo CSKA vidurio puolėjas Nikola Milutinovas, vien po varžovų krepšiu atkovojęs 16 kamuolių ir taip pagerinęs visų laikų Eurolygos rekordą.

Iš viso serbas sugriebė 19 kamuolių, pelnė 17 taškų bei surinko 31 naudingumo balą.

„Olimpia“: Zachas LeDay 21, Kevinas Punteris 17, Malcolmas Delaney 14, Shavonas Shieldsas 13, Kyle'as Hinesas 11.

CSKA: Mike'as Jamesas 20, Danielis Hackettas 19, Nikola Milutinovas 17, Johannesas Voigtmannas 13.