Dakaras 2022: įdomioji statistika, faktai ir nauji rekordai

Sausio 14 d. Saudo Arabijoje baigėsi 2022-ųjų metų Dakaro ralis, kuris tituluojamas sunkiausiomis lenktynėmis pasaulyje. Štai keletas įdomių statistikos įrašų, faktų ir rekordų iš šių metų maratono.
Gražiausios Arūno Gelažninko nuotraukos 2020 - 2022 m. Dakare
2022-ųjų metų Dakaro ralio nugalėtojai / Dakar.com iliustracija.

VISOS DAKARO NAUJIENOS, NUOTRAUKOS, VIDEO

Dakaro ralis buvo rengiamas jau 44-ą kartą.

Tai trečiosios lenktynės Saudo Arabijoje ir ketvirtosios Dakaro istorijoje, kurių visas maršrutas driekėsi vienoje šalyje.

Motociklai

Kevinas Benavidesas, kuris laimėjo 11-ą greičio ruožą motociklų įskaitoje, galiausiai lenktynes pabaigė 100-ojoje motociklų įskaitos vietoje. Tai žemiausia galutinė pozicija, kurioje šiemet finišavo greičio ruožą laimėjęs dalyvis.

Italas Danilo Petrucci tapo pirmuoju motociklininku, kuris yra laimėjęs ir „Moto GP“ lenktynes, ir Dakaro greičio ruožą.