2015 09 26 /12:42

„Formulės-1“ etapo Japonijoje kvalifikacija nutraukta po didelės Danijilo Kviato avarijos

Japonijoje šeštadienį vyko „Formulės-1“ etapo kvalifikacinės varžybos, kuriose dominavo „Mercedes“ pilotai. 14-ojo 2015 metų čempionato kvalifikacija nutraukta po šiurpios Danijilo Kviato avarijos.

Japonijos GP kvalifikacijoje nugalėjo ir antrąją „Pole“ poziciją šiemet iškovojo „Mercedes“ pilotas Nico Rosbergas.

Suzukos trasoje „Mercedes“ variklius komandos ir vėl demonstravo pranašumą. N.Rosbergas greičiausią ratą įveikė per 1:32,584 ir 0,076 sek. aplenkė komandos draugą Lewisą Hamiltoną.

Trečią vietą užėmė „Williams“ pilotas Valtteri Bottas, suomis nuo lyderio atsiliko 0,44 sek. Toliau rikiavosi Sebastianas Vettelis, Felipe Massa ir Kimi Raikkonenas.

Kvalifikacija buvo nutraukta dėl avarijos, kurią patyrė Danijilas Kviatas. Rusas vienu ratu išvažiavo už trasos ribų, bolidas tapo nevaldomas ir dideliu greičiu rėžėsi į trasos atitvarus. Automobilis po to dar apsivertė, bet lenktynininkas nenukentėjo.

Rusas kvalifikacijoje prodė dešimtą geriausią rezultatą.

Sekmadienį lenktynės prasidės 8:00 val. Lietuvos laiku. Tiesioginę transliaciją galima stebėti per „Viasat Sport Baltic“ ir RTL.

20. Alexanderis Rossi „Manor-Ferrari“ 1:47.114

*M.Verstappenui skirta trijų starto pozicijų bauda už tai, kad sustoti trasoje priverstas pilotas paliko bolidą „nesaugioje vietoje“

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius