Kartingo čempionato kovos įpusėjo Aukštadvaryje

Birželio 30-ą dieną Aukštadvario kartodrome vyko jau 3-iojo „Lietuvos kartingo čempionato“ etapo varžybos. Taip pat, drauge su čempionato varžybomis, Aukštadvaryje vyko ir Lietuvos kartingo federacijos taurės 3-iojo etapo, „ARTKart“ taurės ketvirtojo etapo ir „Rotax Lithuania challenge“ antrojo etapo lenktynės, rašoma pranešime žiniasklaidai.
„Lietuvos Kartingo čempionato“ trečiasis etapas
„Lietuvos Kartingo čempionato“ trečiasis etapas / Organizatorių nuotr.

2018 metų sezono metu sportininkai varžosi 5-iuose „Lietuvos kartingo čempionato“ etapuose. Tad lenktynių savaitgalis Aukštadvaryje simbolizavo šių metų sezono vidurį. Po lenktynių Aukštadvaryje lieka dar du Lietuvos kartingo čempionato etapai – Vilniaus ir Elektrėnų kartodromuose.

Lietuvos kartingo čempionato trečiajame etape „Mini“ kategorijoje nugalėjo Marius Gudelevičius. Antrą vietą iškovojo Jokūbas Bagdonavičius, o trečioji vieta atiteko Edgarui Kelmui. Tuo tarpu „OK-Junior“ klasėje triumfavo Kajus Šikšnelis, antras liko Ferapont Barinov, o trečias – Tadas Bagdonavičius.

Organizatorių nuotr./„Lietuvos Kartingo čempionato“ trečiasis etapas

„KZ2 Masters“ kategorijoje nugalėjo Vytautas Surdokas, antrąją vietą iškovojo Gytis Melzbakas, o trečias liko Vytautas Adomaitis.

Jau tradiciškai itin atkakli kova virė tarp pačios greičiausios KZ2 kategorijos lenktynininkų. Čia šįsyk triumfavo Paulius Paškevičius, antras liko Justas Jonušis, o trečią vietą užėmė Evaldas Dzialtuvas.

Lietuvos kartingo federacijos Taurės „Micro“ kategorijos finale tarp „Micro Rotax“ greičiausias buvo latvis Alexander Skjelten, antrą vietą užėmė Tomas Rudokas, o trečią – Sondre Norheim. Tarp „Micro Vortex“ greičiausias buvo Markas Usevičius, antrą vietą užėmė Aironas Dapkevičius, o trečiu liko Kipras Jurse. LKF Taurės „Open“ kategorijoje nugalėjo Ignas Kaselis, antrą vietą užėmė Laurynas Žadeika, o trečioje vietoje liko Tadas Juknevičius.

„ARTkart“ taurės varžybų serijoje Aukštadvaryje tarp „Art120“ sportininkų nugalėjo Mindaugas Daunoravičius, antras liko Vaidas Mičiuda, o trečias – Povilas Jankavičius. DD2 kategorijoje pirmas buvo Simas Juodviršis, antras liko Paulius Macevičius, o trečias – Žymantas Butkus.

„Rotax Lithuania Challenge“ taurėje tarp „Rotax Junior“ pirmas tris vietas iškovojo Martynas Morkis, Lukas Sherbinskas, ir Andreja Vibriantytė. Tarp „Rotax DD2“ sportininkų nugalėjo Dajaus Dabašinskas, antras liko Maksim Kardakov, o trečias – latvis Juris Zalitis.