Vilniuje – priešpaskutinis Lietuvos kartingo čempionato etapas

Šeštadienį, rugpjūčio 11-ą dieną, sostinės Plytinės kartodrome vyko LKF Lietuvos kartingo čempionato ir Lietuvos kartingo federacijos taurės ketvirtieji etapai, „ART Kart“ taurės penktojo etapo varžybos ir „Rotax Lithuania Challenge“ trečiojo etapo varžybos. Paskutinis etapas sportininkų laukia jau rugsėjo mėnesį, rašoma pranešime.
Kartingo čempionatas
Kartingo čempionatas / Organizatorių nuotr.

Lietuvos kartingo čempionato ketvirtajame etape „Mini“ kategorijoje nugalėjo Jokūbas Bagdonavičius. Antrą vietą iškovojo Ainis Klimavičius, o trečioji vieta atiteko Joriui Kasnauskiui. „OK-Junior“ klasėje triumfavo Kajus Šikšnelis, antras liko Simonas Šimkus, o trečias – Ferapontas Barinovas.

„KZ2 Masters“ kategorijoje Vilniuje nugalėjo Erikas Gasparovicas, antrąją vietą iškovojo Vytautas Adomaitis, o trečias liko Vytautas Surdokas. Jau tradiciškai itin atkakli kova virė tarp pačios greičiausios KZ2 kategorijos lenktynininkų. Čia šįsyk triumfavo Paulius Paškevičius. Antras KZ2 klasėje liko Justas Pangonis, o trečią vietą užėmė Džiugas Tovilavičius.

Organizatorių nuotr./Kartingo čempionatas

Lietuvos kartingo federacijos Taurės „Micro“ kategorijos finale tarp „Micro Rotax“ greičiausias buvo Dominykas Vinogrodskis, antrą vietą užėmė Tomas Rudokas, o trečią – Robertas Purmalis. Tarp „Micro Vortex“ greičiausias buvo Markas Usevičius, antrą vietą užėmė Aironas Dapkevičius, o trečias liko Kipras Jurse. LKF Taurės „Open“ kategorijoje nugalėjo Ignas Kaselis, antrą vietą užėmė Tadas Juknevičius, o trečioje vietoje liko Redas Petkevičius.

„ARTkart“ taurės varžybų serijoje Vilniuje tarp „Art120“ sportininkų nugalėjo Darius Maciulevičius, antras liko Robertas Kupčikas, o trečias – Vaidas Mičiuda. DD2 kategorijoje pirmas buvo Dajus Dabašinskas, antras liko Andrius Zinkevičius, o trečias – Juris Zalitis.

DD2Pro kategorijoje pirmas buvo Paulius Macevičius, antras liko Marius Gabrijolavičius, o trečias – Deividas Urbonavičius. „Rotax Lithuania Challenge“ taurėje tarp „Rotax Junior“ sportininkų nugalėtojų trejetas atrodo taip – Andreja Vibriantytė, Martynas Morkis ir Lukas Šerbinskas.

2018 metų sezone sportininkai varžosi 5-iuose Lietuvos kartingo čempionato etapuose. Tad po lenktynių Vilniuje sportininkams liko tik vienas čempionato etapas. Tiesa, intrigos dėl to tikrai ne ką mažiau – taškų skirtumas tarp kiekvienos klasės lyderių išlieka minimalus. Sezono greičiausieji paaiškės rugsėjo 15 dieną, po lenktynių Elektrėnų kartodrome.