2021 08 15

Pirmasis „Red Bull 211“ priartėjo prie pabaigos – paaiškėjo komandinės estafetės laimėtojai

Visą šeštadienį Kuršių nerijoje netrūko veiksmo – čia plaukė baidarės, važiavo dviračiai ir bėgo bėgikai. Šiandien čia vyko „Red Bull 211“ – unikali komandinė estafetė, į Kuršių neriją subūrusi daugiau nei 85 keturių žmonių komandas, kurios varžėsi dėl pagrindinio prizo – kelialapio į ekstremalų bėgimą „Red Bull 400“ bei kitų prizų.
Pirmasis „Red Bull 211“ priartėjo prie pabaigos – paaiškėjo komandinės estafetės laimėtojai. Nuotraukos: Mantas Repečka, Evelina Sabaliauskaitė, Lukas Grušeckas, Rokas Lukoševičius, Saulius Čirba
Temos: 1 „Red Bull“

Atėjus vakarui, paskutinieji savo „Red Bull 211“ trasą įveikė bėgikai – tai buvo trečiasis ir paskutinis komandinės estafetės iššūkis. Prieš tai tų pačių komandų atstovai irklavo Kuršių mariose ir mynė dviračius bekele bei miško takais tarp Preilos bei Pervalkos.

Šią komandinę estafetę sudarė trys dalys – ji prasidėjo nuo baidarių, vėliau dėmesio centre atsidūrė dviratininkai, o galiausiai didžiąsias varžybas liko užbaigti bėgikams – būtent jie turėjo sugrįžti į Nidą ir finalizuoti visos dienos veiksmą.

Bėgimo etape geriausiai pasirodė „Atsipūtę“, antroje vietoje liko „Komandos dvasia“, o trečioje „Crazy-Man's Team“. Dviračių trasoje geriausiai pasirodė „Sils Tactics“, o baidarių – „Dream Team“. Na, o čempionais tapo komanda, kurios bendras laikas yra geriausias – „Lietuvos irklavimo maratono klubas“. Būtent ši ekipa ir laimėjo kelialapį į ekstremalaus bėgimo varžybas „Red Bull 400“.

Estafetėje viso dalyvavo 85 keturių žmonių komandos, kurios įveikė sudėtingas, bet pasakiškai gražias trasas Kuršių nerijoje. Tad vien jau finišas šiose varžybose davė nemažai atgal – tokiam kraštovaizdy varžytis juk vienas malonumas.

20 val. Nidos prieplaukoje startavo apdovanojimų ceremonija, o iki pat vidurnakčio čia pat užsitęs ir varžybų dūzgės. Juk įveikus tokius iššūkius norisi ir šiek tiek atsipalaiduoti.