Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Johnas Cena atsiprašė savo gerbėjų už tai, kad pavadino Taivaną šalimi

Filmo „Greiti ir įsiutę 9“ žvaigždė Johnas Cena antradienį pakeitė toną ir atsiprašė savo gerbėjų Kinijoje, kad pavadindamas Taivaną „šalimi“ sukėlė pasipiktinimą didžiausioje pasaulio kino pramonės rinkoje.
Johnas Cena
Johnas Cena / Vida Press nuotr.

Žemyninė Kinija demokratiškai valdomą Taivaną laiko savo teritorijos dalimi ir žada kada nors jį susigrąžinti, prireikus – jėga. Pekinas piktinasi bet kokiais diplomatiniais bandymams pripažinti šią šalį nepriklausoma valstybe.

Tačiau buvęs amerikiečių imtynininkas Johnas Cena per savo kelionę į Taivaną gegužės pradžioje, reklamuodamas veiksmo filmų apie lenktynes franšizę užmiršo diplomatiją ir susitikęs su savo gerbėjais pavadino Taivaną „šalimi“.

Antradienį, Kinijos socialinius tinklus užplūdus pasipiktinimo komentarų bangai, jis paskelbė atsiprašymą platformoje „Weibo“ šnekamąja mandarinų kalba.

„Aš daviau daug interviu, reklamuodamas juostą „Greiti ir įsiutę 9“, bet per vieną interviu padariau klaidą“, – vaizdo įraše pareiškė Johnas Cena, nepakartodamas pasipiktinimą sukėlusio žodžio.

„Turiu pasakyti, ir tai yra labai svarbu, kad myliu ir gerbiu Kiniją ir Kinijos žmones. Labai labai atsiprašau už savo klaidą. Aš atsiprašau“, – kalbėjo jis.

Šis įrašas griežtai kontroliuojamoje socialinių tinklų platformoje buvo peržiūrėtas 2,4 mln. kartų, nors įprastų kinų žiniasklaidos priemonių šis atsiprašymas liko nepastebėtas.

Praėjusį savaitgalį Kinijoje pradėta rodyti filmo „Greiti ir įsiutę“ devintoji dalis iš parduotų bilietų jau atnešė 148 mln. JAV dolerių, skelbia laikraštis „The Global Times“.

Tačiau socialinių tinklų vartotojus atsiprašymas nuramino tik iš dalies.

„Prašau pasakyti: „Taivanas yra Kinijos dalis“ kinų kalba, arba mes nepriimsime (atsiprašymo)“, – parašė vienas „Weibo“ vartotojas, o kitas kritikavo akivaizdžiai nepakankamas amerikiečio žinias, kad „Taivanas yra neatskiriama Kinijos dalis“.

Pastaruoju metu didžiulė Kinijos vartotojų rinka tampa prieš Pekino kritikus nukreiptu ginklu.

Tokios organizacijos kaip NBA ir pasaulinio garso mados pasaulio milžinės sulaukė boikotų ir yra kritikuojamos socialiniuose tinkluose už savo pasisakymus apie žmogaus teisių pažeidimus arba politines problemas Kinijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Miškasodyje dalyvavę „Herbalife“ nepriklausomi partneriai pagerino savo pačių rekordą – pasodino daugiau nei 3 tūkst. medžių
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius