Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 27, 14:09

Apsipirksime dar patogiau: „Rimi“ pristato prekių atsiėmimo per 30 minučių paslaugą ir plečia teritoriją pristatymui į namus

Buvę karantino ribojimai paveikė pirkėjų įpročius – daugelis įprato užsisakyti prekes internetu ir rečiau lankytis fizinėse parduotuvėse. Na, o gyvenimui grįžus į senas vėžes, atsirado daugiau alternatyvų – taupantiems laiką „Rimi“ siūlo ne tik prisistatymą į namus, bet ir greitojo užsakymo paslaugą, kuomet krepšelis surenkamas per 30 min. E. komercijos vadovė Margarita Petraševičienė pasakoja, kad pasiteisina visi pirkėjams siūlomi apsipirkimo būdai, o greitėjantis gyvenimo tempas reikalauja dar protingesnio apsipirkimo.
Apsipirkimas
Apsipirkimas / „Rimi“ nuotr.

Prekės į namus – saugesnis būdas vasaros apsipirkimams

Karštomis vasaros dienomis parsivežę prekes iš parduotuvės neretai pastebime, kad ledai spėjo aptirpti, o jei dar teko pastovėti kamščiuose, galėjo nukentėti ir vežamos mėsos kokybė. „Apsipirkdami fizinėse parduotuvėse tikrai ne visada galime užsitikrinti kokybišką maisto transportavimą į namus. Tuo tarpu internetu „Rimi.lt“ užsakytas prekes gabename tam pritaikytais automobiliais, kurie turi šaldymo įrangą – tai didelis privalumas, nes maisto produktai, kuriuos atsiimsite prie savo namų durų, bus puikios kokybės“, – sako M. Petraševičienė.

Rimi nuotr./Margarita Petraševičienė
Rimi nuotr./Margarita Petraševičienė

Į fizines parduotuves sunku išsiruošti ir prastu oru, neturint automobilio ar nespėjant atlikti susiplanuotų darbų. „Štai tada ir gelbsti mūsų kurjeriai, atvežę prekes iki jūsų durų. Atsižvelgę į pirkėjų pageidavimus, vasaros sezonui prailginome prekių pristatymo laiką iki 22 valandos. Be to, net jei gyvenate šalia mažos „Rimi“ parduotuvės, kurioje prekių asortimentas nėra toks platus, kaip toliau esančiuose supermarketuose, užsakydami galite gauti produktus iš didžiųjų prekybos centrų. Džiaugiamės jau galėdami elektroninėje parduotuvėje pasiūlyti klientams dar beveik 400 populiarių prekių iš ūkininkų parduotuvėlių „Vikis“ – jų asortimentas anksčiau buvo kur kas mažesnis. Jei gyvenate miesto pakraštyje, sutaupote ne tik laiko, bet ir brangstančio kuro sąnaudų“, – atkreipia dėmesį Margarita Petraševičienė.

Naujovė: atsiimkite prekes per 30 minučių

Pirkėjai mielai naudojasi dar dviem užsakytų prekių atsiėmimo būdais – tiek „Drive“ punktuose, tiek fizinėje parduotuvėje: „Viena iš vasaros sezono naujovių – šešiuose prekybos taškuose bus galima užsakytas prekes atsiimti per pusvalandį. Greitas atsiėmimo būdas patiks vasarą skubantiems į gamtą, sodybas ar pas draugus. Užsibuvus darbe taip pat patogu susiformuoti krepšelį vakarienei ir pakeliui pasiimti jį iš „Drive“ stotelės be jokių eilių. O užsakyti prekes labai paprasta: kai jau susidėjote prekių krepšelį, atsidarykite pristatymo pasirinkimus ir išsirinkite jums tinkamiausią prekybos centrą bei laiką. Prekybos centrų pasirinkime iš karto galėsite matyti informaciją, kur yra galimas greitasis atsiėmimas, o prie laikų pasirinkimo matysite greitojo atsiėmimo paslaugą – ji bus išryškinta mėlyna spalva.“

Kita „Rimi“ naujiena patiks leidžiantiems atostogas pajūryje ar vasarai persikeliantiems į sodų bendrijas, mat plečiamos prekių pristatymo į namus teritorijos. „Nuo birželio 13 dienos paslauga bus pasiūlyta Neringos savivaldybės gyventojams ir svečiams bei išplėstos pristatymo į namus zonos Klaipėdos rajone. Prekių pristatymo į namus paslauga pradeda veikti ir Alytuje, Panevežėyje, Jonavoje bei Gargžduose. Taip pat nebus pamiršti ir didmiesčių priemiesčių gyventojai – pristatysime prekes gyvenantiems sodų bendrijose šalia didžiųjų miestų“, – žada „Rimi“ e. komercijos vadovė Margarita Petraševičienė.

Daugiau informacijos apie prekių atsiėmimo būdus rasite čia: https://www.rimi.lt/e-parduotuve/lt/uzsakymu-atsiemimas

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie MAISTO rubriką