Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 26d. 13:38

Toną mėsos laimėjusi Irma: net fiziškai sunku suvokti tokį kiekį

„Grilio karalienė“ Irma su vyru Pauliumi (dešinėje). Prizą jiems įteikia „Biovela“ rinkodaros direktorius Povilas Vinžanovas (kairėje).
„Biovela“ nuotr. / „Grilio karalienė“ Irma su vyru Pauliumi (dešinėje). Prizą jiems įteikia „Biovela“ rinkodaros direktorius Povilas Vinžanovas (kairėje).

Ką tik pasibaigusio didžiausio šios vasaros grilio žaidimo pagrindinį prizą laimėjo Irma Bagdanavičienė. Moteris visus metus gaus tiek šviežios, tiek marinuotos, tiek užkandžiams paruoštos mėsos prenumeratą. Visas šis kiekis sudarys vieną toną produktų. Nuo įspūdžių dar vis mėginanti atsigauti moteris teigė, jog jos šeima – mėgstanti pavalgyti, tačiau prizą ji vis tik nusprendė pasidalyti su artimiausiais giminaičiais.

Liepos viduryje baigėsi pusę vasaros vykęs „Biovela“ žaidimas, kurio metu laimingiesiems išdalinta keli šimtai mėsos rinkinių ir keliasdešimt kepsninių. Vis tik labiausiai vasaros kepsnių mėgėjai laukė didžiojo prizo laimėtojo paskelbimo – jam atiteks tona mėsos, kuri bus išdalinta per visus metus ir laimėtojui pristatoma kas dvi savaites. Tokio prizo Lietuvoje dar nėra buvę.

„Iš pradžių nepatikėjau – galvojau, kad „M-1“ radijo didžėjai (laimėtoja paskelbta tiesioginiame radijo eteryje – red. past.) mane apgaudinėja, kaip jie kartais daro laidų metu. Vyro, pasiteiravau, ar čia mane viešai apgavo? Jis patikino, kad ne“, – sakė pagrindinį žaidimo prizą laimėjusi Irma Bagdanavičienė. Radijo laidos vedėjai ją iškart titulavo „grilio karaliene“ ir ėmė svarstyti, kad laimėjus tokį prizą būtų galima surengti pikniką visam miestui.

Iškart nusprendėme prizą dalintis su savo tėvais ir krikštasūnio šeima. Kad mūsų visų racione atsiras daugiau mėsos – tuo esame tikri.

Įdomu, jog Irmos šeima mėsos vasaros metu pirko ne kartą, tačiau tik žaidimui besibaigiant moteris sugebėjo piniginėje atrasti nuo Tėvo dienos užsilikusį pirkimo kvitą, kuriame buvo įrašas apie pirktą „Biovelos“ produkciją. Moteris nusprendė jį užregistruoti ir būtent ši registracija buvo sėkminga. Žaidime dalyvavo keli tūkstančiai žmonių.

I.Bagdanavičienė sutiko, jog net ir išdalinus 1000 kilogramų mėsos gaminių per visus metus, kiekis vienai šeimai yra milžiniškas, nėra realu suvalgyti kas dvi savaites atkeliaujančius daugiau nei 40 kilogramų įvairių mėsos gaminių, net ir turint talpų šaldytuvą.

„Iškart nusprendėme prizą dalintis su savo tėvais ir krikštasūnio šeima. Kad mūsų visų racione atsiras daugiau mėsos – tuo esame tikri“, – sakė „Biovelos“ didžiojo prizo laimėtoja.

I.Bagdanavičienė teigė turinti nuosavą kiemą, kuriame vasaromis tikrai dažnai sklinda kepamos mėsos kvapas. Šeima pakankamai dažnai pirkdavo griliui skirtus rinkinius: šašlykus, kepti paruoštą mėsą, o tuomet, kai atvykdavo vaikų – pasirūpindavo ir jų mėgstamomis dešrelėmis.

Dabar kas dvi savaites „Biovelos“ didžiojo prizo laimėtoja gaus tiek šviežios, tiek marinuotos mėsos, taip pat rūkytų gaminių, pašteto ir mėsos užkandžių „STIX Kabanossi“ .

I.Bagdanavičienė šypsosi, jog artimieji nenustebo, išgirdę pasiūlymą perimti dalį laimėjimo – jie to jau laukė.

„Žinoma, net fiziškai sunku suvokti, ką reiškia tona mėsos“, – šypsojosi I.Bagdanavičienė.

Moteris iš tiesų penktadienį, sulaukusi pirmojo mėsos siuntinio, ketina surengti šventę artimiausiems žmonėms, surengti pikniką kieme ir išsikepti visų mėgstamų šašlykų.

Mėsos siuntinį laimėtoja, kaip pasiūlė žaidimo organizatoriai, padalins tarp 5 asmenų, tuomet jie kas dvi savaites gaus po 8 kilogramus įvairių produktų.

„Tokia dalis jau atrodo labiau apčiuopiama ir suvartojama“, – šypsojosi I.Bagdanavičienė.

Visoms šeimoms įmonės atstovai produktų rinkinius pristatys tiesiai į namus.

Remiamas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie MAISTO rubriką