Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 2d. 11:45

Kur sausį pirkti maistą be eilių?

Barbora
Barbora

Išbandymą šventine prekyba atlaikiusi maisto ir kasdienių prekių interneto parduotuvė „Barbora“ ruošiasi dar vienam pirkėjų antplūdžiui. Manoma, kad pirmosiomis sausio savaitėmis nemažai vilniečių maistą pirks internetu, norėdami išvengti eilių parduotuvėse, kur kasininkams teks dirbti su dviem valiutomis.

„Šventinė prekyba parodė, kad žmonės jau priprato pirkti maisto ir kasdienes prekes internetu, o kartu leido mums išbandyti visas savo sistemas maksimaliu krūviu“, – sako Vilniuje į namus maisto ir kasdienes prekes pristatančios didžiausios elektroninės parduotuvės „Barbora“ direktorius Tomas Kibildis.

Pasak jo, gruodžio mėnesio rezultatai pranoko lūkesčius. „Pirkėjų lojalumas didėja ir tai yra labai svarbu – žmonės, kartą išbandę mūsų paslaugą, lieka ja patenkinti, tad grįžta patys ir savo patirtimi pasidalija su kitais, taip skatindami vis daugiau pirkėjų maistą pirkti internetu“, – pasakoja „Barboros“ direktorius.

Pasak jo, gruodžio mėnesį perkančiųjų internetu krepšelis išaugo 15 proc. Pirmoje gruodžio pusėje žmonės elektroninėje parduotuvėje „Barbora“ pirko dovanas ir ilgo galiojimo prekes, artėjant Kūčioms ir Kalėdoms gerokai išaugo žuvies ir jos gaminių paklausa, prabangesnių, kitais mėnesiais rečiau perkamų maisto produktų pardavimas – žmonės ruošėsi šventiniam stalui.

Prognozuojama, kad sausio mėnesį perkančiųjų maistą bei kasdienes prekes internetu skaičius taip pat augs.

Euro įvedimas iš pirkėjų parduotuvėse reikalaus daugiau kantrybės – kasininkams teks dirbti su dviem valiutomis, gavus pinigus litais grąžą iki sausio 15 dienos duoti eurais, tad eilės gali kiek padidėti. O perkant internetu to bus galima išvengti.

„Barbora“ jau prieš mėnesį atnaujino sistemas, kurios prekių kainas automatiškai nuo sausio 1 dienos pavertė iš litų į eurus.

„Dar gruodžio 2 dieną visiškai atsinaujinome, savo sistemas pritaikėme eurui. Visų produktų ir prekių kainos mūsų elektroninėje parduotuvėje perskaičiuotos tiksliai ir sąžiningai. Kadangi visus skaičiavimus daro mūsų įdiegta elektroninė sistema, išvengiame ir žmogiškųjų klaidų“, – sako Vilniuje į namus maisto ir kasdienes prekes pristatančios didžiausios elektroninės parduotuvės „Barbora“ direktorius Tomas Kibildis.

Elektroninėje parduotuvėje „Barbora“ prekes užsisakantys pirkėjai už jas sumokėti gali per sąskaitą banke arba kreditinėmis kortelėmis, tad sunkumų dėl besikeičiančios valiutos jie nepatirs. Prekes „Barbora“ kurjeriai pristato pirkėjams į namus ir taip sausį padės išvengti ne tik važiavimo į parduotuves nepalankiomis oro sąlygomis ar vargo nešant pirkinius laiptais, bet ir eilių prie kasų.

 

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

01:28
15:57

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie MAISTO rubriką