Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 rugpjūčio 27d. 19:00

Eglė Šimkevičiūtė-Kulvelis: Farangai ir tajės bei uošviai iš Laoso pasienio (XX dalis)

Kelionė Tailande 15MAX
Asmeninio albumo nuotr. / Kelionė Tailande
Kiek vietnamiečių gali tilpti ant vieno motorolerio? Kodėl tajai šypsosi net tada, kai pyksta? Kur Vietname gražiausi saulėtekiai? Kaip patogiai numigti darbo vietoje? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus galima rasti Eglės Šimkevičiūtės-Kulvelis knygoje „Tigras tai ne katinas“ (išleido BALTO leidybos namai). 15min ir BALTO leidybos namai siūlo skaitytojams susipažinti su autorės įspūdžiais gyvenant Azijoje – kas savaitę publikuojama po skyrių iš šios knygos.

„Taip taip, ir aš tave myliu, ir aš…“ – į telefono ragelį dūsauja oro uoste skrydžio laukiantis vaikinukas. „Ar gali man paskolinti pinigų? Vakar Soi Cowboy gatvėje pamečiau piniginę“, – draugo per skaipą prašo kitas. „Mieloji, pasakyk savo mamai, kad ji galės greitai mus aplankyti“, – Tailandą paliekančią žmoną guodžia farangas. Ir tai tik keletas nuogirdų oro uoste, ir tik keletas iš meilės istorijų Angelų Mieste.

„Mes susipažinome, kai ji dirbo administratore viešbutyje“, – pirmas dalykas, kurį mano vyro bosas, britas Paulas, pasakė jam, prakalbęs apie taję žmoną. „Ji labai protinga ir išsilavinusi, dirbo administratore, kai jie susipažino“, – pristatė boso žmoną Paulo sekretorė. „Ilgiuosi darbo viešbučio administracijoje, kur dirbau prieš susipažindama su Paulu“, – užsiminė Paulo žmona per bendrą vakarienę. Suprask, pažinties vieta yra svarbi Tailande, kur farangai vyrai dažnai su būsimomis žmonomis tailandietėmis susipažįsta ne viešbučio administracijoje, o… bare. Jos tuo metu ten dirba prostitutėmis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"