Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 2d. 22:01

Karantinas vaikams buvo ypač sudėtingas. Kokioms amžiaus grupėms jis sunkiausias?

Vienišas vaikas
123RF.com nuotr. / Vienišas vaikas

Jei 2020 metų pavasaris būtų praėjęs taip, kaip planuota, įprasta paprasto vaiko gyvenimo diena reikštų pamokas, sportinius žaidimus lauke, popamokinius būrelius ir draugų gimtadienio šventes, kur vaikas iki soties prisivalgytų torto, užuot tik liūdnai pamojavęs draugui nuo užpakalinės automobilio sėdynės, tėvams pravažiuojant pro šalį.

Mokyklų koridoriuose, valgyklose, sporto salėse ir mokykliniuose autobusiukuose būtų buvę pilna juoko ir šnabždesių. Mano vidurinę mokyklą baigiantis 17-metis sūnus Alexas pasigedo ne tik inžinerinių projektų, jis pasigedo ėjimo į mokyklą su Charlie'iu, draugiškų pietų su Johnny'iu ar Callanu, krepšinio treniruočių su Evanu ir Elliottu. Penktadienio vakarais jis būtų ėjęs į kiną, o šeštadienio vakarais – flirtavęs vakarėliuose.

Su kitais vaikais praleistas laikas yra labai svarbus dalykas augant. Bendraudami su bendraamžiais vaikai išmoksta socializuotis, mokosi pasitikėti ir būti ištikimi, taip pat – kaip ne tik gauti pagalbos iš savo tėvų, bet ir patys padėti kitiems. Dėl koronaviruso pandemijos ir priemonių, kurių tėvai, mokyklos ir vyriausybės ėmėsi siekdami apriboti jos plitimą, milijonams vaikų visoje JAV trūksta... draugystės.

Vasara nebūtinai atneš palengvėjimą, nes taip pat žlunga stovyklų ir kitų užsiėmimų, pavyzdžiui, Alexo išvykų į krepšinio turnyrus, planai. Užsidarymo su tėvais ir broliais ar seserimis pasekmės priklauso nuo vaiko amžiaus, namų aplinkos ir asmenybės. Tačiau vaiko raidos principai padeda suprasti, kokios reakcijos yra natūralios, o kokios turėtų būti priežastis sunerimti. Jie taip pat leidžia prognozuoti, kuriems vaikams atskyrimas nuo bendraamžių bus sunkiausias ir kodėl.

Dabar nauji metiniai prenumeratoriai gauna 50 EUR dovanų kuponą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"