Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 26d. 09:00

„Quartz“ antro dešimtmečio apžvalga: skrebutis su avokadu ir Pietų Korėjos grupė „BTS“

Grupė „BTS“ ir avokado skrebutis
„Scanpix“ ir „123rf“ nuotr. / Grupė „BTS“ ir avokado skrebutis

Dešimtmečius geriausia apžvelgti jiems besibaigiant, kai tampa lengviau juos apibendrinti. Išskirtiniai bruožai, ilgainiui tampantys laikmečio simboliais, netampa akivaizdūs iškart. Kai įsivaizduojame 1970-uosius, tikriausiai galvojame apie disko muziką, platėjančius džinsus ir Jonathaną Livingstoną Žuvėdrą. 1920-ieji mums asocijuojasi su flaperių judėjimu, čarlstonu ir džiazu. Dešimtasis dešimtmetis buvo laikas, kai išpopuliarėjo švarkai ir paltai su stambiais petukais, o muzikos pasaulyje karaliavo Michaelas Jacksonas. Ką ateities kartos prisimins apie antrąjį šio tūkstantmečio dešimtmetį (taip, juk jis baigiasi ties 2020 metais)?

Muzikos grupė, filmas ar mados tendencija išlieka istorijoje ne vien dėl savo populiarumo, nors jis ir yra svarbus. Reikalingas ir savitumas bei sąsajos su laikmečio dvasia. Svarbi ir kokybė. „The Monkees“ buvo nepaprastai populiari septintojo dešimtmečio grupė, tačiau būtent „The Beatles“ muzikinis palikimas gyvuoja iki mūsų laikų. Per paskutiniuosius dešimt metų Rihanna išleido daugiausia muzikiniuose topuose pirmąsias vietas užėmusių singlų, tačiau ar ją prisimins ilgiau nei Lady Gagą, kuri išleido vos du aukščiausias vietas užėmusius singlus? Ar jūsų spėjimai išsipildys, galėsite patikrinti, pavyzdžiui, 2069 m.

Nors nelengva numatyti, kaip ateities kartos prisimins šiandieną, mūsų žurnalistai pabandė tai padaryti. Štai kokius ryškiausius laikmečio bruožus išskyrėme mes.

Mūsų bendruomenės nariai kiekvieną mėnesį gali skaityti 5 straipsnius NEMOKAMAI!

Temos: 3 iPhone Avokadas BTS

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"