Dabar populiaru
Publikuota: 2020 balandžio 17d. 09:02

Nors mirusiųjų nuo COVID-19 daugėja, anekdotai tampa patikimiausiu skydu. Štai kodėl

Juokas
123RF.com nuotr. / Juokas

Mano telefonas ryškiai sumirksi. „WhatsApp“ grupėje pasirodė naujas vaizdo įrašas. Dar prieš paspausdamas „play“ nusišypsau – kadre yra tualetinio popieriaus ritinėlis, todėl tikrai laukia kažkas smagaus.

Kažkas atsako vaizdo įrašu, kuriame matome verkiantį mažylį – jis nelaimingas, nes vietinis „McDonald‘s“ turėjo užsidaryti dėl karantino ir vaikas bus priverstas valgyti tai, ką pagamins mama. Panašūs juokeliai liejasi kaip lavina.

Koronaviruso pandemija turėjo daugybę pasekmių, kai kurios jų buvo nuspėjamos, kitos – ne. Europos lyderiai uždarė žmones namuose ir pamatė, kad jų populiarumo reitingai išaugo. Dešiniosios pakraipos politikai laikinai socializavo savo šalies ekonomiką.

Ir dabar, kai pasauliui gresia didžiausia visuotinė sveikatos krizė per 100 metų, virtualioje erdvėje staiga pasipylė anekdotų, memų, juokingų vaizdo įrašų ir šiaip visokių kvailiojimų virtinė. Galbūt esame įsibaiminę, bet, atrodo, nenustojame juokauti. Kas taip juokinga šioje tragedijoje?

Kodėl vakarais galiu žvalgytis naujausių juokelių tviteryje, pakaitomis žvilgčiodamas į COVID-19 mirčių statistiką?

Kodėl vakarais galiu žvalgytis naujausių juokelių tviteryje, pakaitomis žvilgčiodamas į COVID-19 mirčių statistiką?  Kaip ši krizė sugebėjo sukelti tokį juodojo humoro pliūpsnį?  Ar tai kažkokia isterija? 

Mūsų bendruomenės nariai kiekvieną mėnesį gali skaityti 5 straipsnius NEMOKAMAI!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

02:40
06:21
02:48:11

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"