Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 9d. 11:02

Vardai ir pravardės darbe – jautresnė tema, nei gali pasirodyti. Kaip išvengti klaidų?

Darbo susitikimas
123RF.com nuotr. / Darbo susitikimas

Pamenu, kad jau antroje klasėje jaudinausi, artėjant pirmajai mokslo metų dienai. Nerimą man kėlė ne tai, kad netrukus vėl turėsiu anksti eiti miegoti, mama nuveš į mokyklą ir ten paliks visai dienai. Ne net ne tai, kas atsisės šalia per pietų pertrauką. Dėl dieglių pilve ir prakaituotų delnų buvo kaltas mano vardas.

Pirmąją mokslo metų dieną tėvai ir vaikai sugužėdavo į sporto salę. Direktorius visus pasveikindavo ir mokytojai paskelbdavo, kas bus jų klasėse. O aš laukdavau tos baisiosios akimirkos. „Maa. . . Ma? Di? Ma-hoo?“ mano mokytoja neryžtingai mėgindavo mane pakviesti. Trumpa pauzė ir paskutinis bandymas: „Ma-hoo?“

Matydama tokį akivaizdų sumišimą, aš nekantriai išbėgdavau į priekį. „Nieko tokio, nieko tokio, vadinkite mane tiesiog Mita!“

Jausdavau poreikį įsitikinti, kad mokytojai jaučiasi patogiai su manimi ir mano vardu. Aš net nesivarginau išmokyti jų taisyklingai jį tarti, aš jį tiesiog nukirsdavau.

Daugelis žmonių to nežino, bet mano vardas yra Madhumita Mallick. Didžiąją gyvenimo dalį praleidau bandydama tai paslėpti. Nors mano vardas man reiškė pasididžiavimą, buvo mano tapatybės ir mano paveldo dalis, jis taip pat buvo mano nerimo, gėdos ir nepatogumų priežastis.

Dabar nauji metiniai prenumeratoriai gauna 50 EUR dovanų kuponą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

09:46
06:04
19:27

Esports namai

URBAN˙/

Debiutas
Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"