Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 7d. 16:59

Ar ugninga retorika apie nesaugią Ameriką padės D.Trumpui švęsti pergalę rinkimuose?

Donaldas Trumpas su Biblija
„Scanpix“ nuotr. / Donaldas Trumpas su Biblija

JAV prezidentas Donaldas Trumpas, kuriam labai nepatinka šalyje vilnijantys protestai dėl policijos brutalumo ir juos lydintys plėšikavimai, prieš rudens rinkimus renkasi strategiją, kuri, beje, jam gali padėti nugalėti – jis save vadina „įstatymų ir tvarkos kandidatu“. Regis, statoma ant to, kad daug rinkėjų išsigąs chaoso miestų gatvėse ir patikės, kad tik D.Trumpas jiems garantuos ramų gyvenimą.

Iš pradžių protestuotojai buvo vandalai. Tada – teroristai. Iš pradžių pagrasinta užvaikyti juos šunimis. Tada – jau pasiųsti „tūkstančius gerai ginkluotų karių“. Valstijų gubernatoriai, anot D.Trumpo, – „silpni“, „negebantys dominuoti“.

Dar buvo ir surežisuota scena prie Baltųjų rūmų Vašingtone. Šimtai žmonių, taikiai protestavusių dėl George'o Floydo nužudymo Mineapolyje, buvo išvaikyti ašarinėmis dujomis ir guminėmis kulkomis – vien tam, kad D.Trumpas galėtų papozuoti prie bažnyčios su Biblija.

Vis tik šis siurrealus vaizdas neabejotinai buvo ne improvizacija, o strateginis manevras.

Daugelis analitikų įžvelgia, kad D.Trumpas siekia sugrįžti prie pagrindinės savo 2016-ųjų kampanijos žinutės – kad prezidentas rinkėjams rodys, jog tik jis gali agresyviai pažaboti nusikalstamumą ir chaosą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"