Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 21d. 08:57

Seime įrengtas vaizdo kameras VAD naudoja apsaugininkams ir parlamentarui M.Majauskui stebėti

Maujauskas
Mykolas Majauskas

Vadovybės apsaugos įstatymo kritikas konservatorius Seimo narys Mykolas Majauskas po parlamento rūmus ramiai vaikščioti ir kalbėtis su kuo panorėjęs nebegali. Vadovybės apsaugos departamento (VAD) pareigūnai tikina, kad kaskart, kai tik šis Seimo narys stabteli pasikalbėti su eiliniais pareigūnais, pastarieji sulaukia skambučių iš vadovų ir klausimų, ką kalbėjo su M.Majausku. VAD direktorius Rymantas Mockevičius sako apie tai nieko nežinantis ir į situaciją nė nesigilino. Nevertas paaiškinti direktoriui pasirodė ir faktas, kad kone kas ketvirtam Seime dirbančiam VAD pareigūnui pradėtas tarnybinis patikrinimas.

15min jau rašė, kad pernai tarnybinis patikrinimas Seime dirbančiam pareigūnui Mindaugui (vardas pakeistas – red. past.) buvo pradėtas po to, kai VAD vadovas sulaukė vidaus reikalų ministrės Ritos Tamašunienės klausimų, kodėl pareigūnai neatsistoja, kai ji įžengia į pastatą. Šis pareigūnas už tai, kad keliasdešimt kartų neatsistojo sutikdamas ir išlydėdamas Seimo svečius, šiemet sausį sulaukė pastabos. O po kelių savaičių – naujo tarnybinio patikrinimo. 

Tiesa, šįkart tiriama ne tik Mindaugo veikla. Kartu patikrinimai pradėti dar vienuolikai Seime dirbančių VAD pareigūnų. 

Vien jam tyrimo pradėti nenorėjo dėl žiniasklaidos dėmesio, todėl buvo ieškoma dienos, kai keli pareigūnai ne visai tvarkingai dirba.

Šis tyrimas pradėtas sausį, nors tiriamas pareigūnų darbas dar praėjusių metų gruodžio 6–9 dienomis. Iš patikrinimo laiko akivaizdu, kad buvo stebimas pareigūnų darbas ne piko metu, kai Seimo rūmai beveik tušti – nuo 22 val. iki 1 val. nakties. Ypatingas dėmesys skirtas mobiliųjų telefonų naudojimui darbe. Galimi pažeidimai fiksuoti ir tarnybinius patikrinimus siūlyta pradėti net dėl to, kad telefonu pasinaudota kelias minutes. 

Mūsų bendruomenės nariai kiekvieną mėnesį gali skaityti 5 straipsnius NEMOKAMAI!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"