Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 11d. 13:13

22 įdomūs dalykai, kuriuos sužinojome apie D.Trumpą per respublikonų partijos suvažiavimą

Donaldas Trumpas Respublikonų suvažiavime
„Scanpix“ nuotr. / Donaldas Trumpas Respublikonų suvažiavime

Paskutinis respublikonų nacionalinio suvažiavimo vakaras baigėsi fejerverkais ir operos dainininko pasirodymu – labai tinkama šio orveliško libreto pabaiga.

Dalykų, kuriuos mums teko regėti per pastaruosius ketverius metus ir kuriais sunku patikėti, jau buvo daugybė, vis dėlto per keturias renginio dienas taip pat išgirdome dar daug sunkiai įtikimų teiginių. Kiekvienas respublikonų nacionalinio suvažiavimo kalbėtojas piešė tokį Amerikos paveikslą, kuriame viršus buvo apačia, juoda buvo balta, o šunys tapo katėmis. Šiame miraže visi Amerikos visuomenės aspektai buvo tobuli iki 2020 metų vasario, kai įvyko tam tikrų dalykų – niekas nesukonkretino, kokių būtent – ir dabar jau matyti tos chaoso apimtos šalies, kurią Donaldo Trumpo oponentas nustums į visišką prarają, siluetas.

Prezidentas nėra atsakingas už mūsų niekam tikusį bandymą suvaldyti koronavirusą ar jo poveikį ekonomikai, kaip ir nėra atsakingas už rasinių protestų pasekmes, kai vasarą policininkas nužudė George'ą Floydą. Nors kalbėtojai nuolat smerkė tų protestų metu radikalių kairiųjų vykdytą smurtą ir vandalizmą (atkreipkite dėmesį – šie įvykiai vyko D.Trumpo kadencijos metu), nei vienas iš jų nepaminėjo daugelio dešiniųjų teroristų grupuočių, tokių kaip „Boogaloo Boys“, narių, kurie buvo areštuoti už smurtinius nusikaltimus.

Visas spektaklis baigėsi paties Didžiojo žmogaus Baltuosiuose rūmuose pasakyta kalba, kurios klausėsi tūkstantinė daugiausiai kaukių nedėvinčių ir rekomenduojamo saugaus atstumo nesilaikančių žmonių minia, a aplink išdėstyti milžiniški reklaminiai baneriai skelbė „TRUMP PENCE 2020“, nepaisant to, kad buvęs prezidento B.Obamos padėjėjas galbūt pasinaudojo prezidento kanceliarija savo perrinkimų kampanijos organizavimui.

Be abejo, nepaisant farsinio šio suvažiavimo, kurio pagrindinė žinia buvo ta, kad D.Trumpas vienintelis gali išgelbėti Ameriką, pobūdžio, būta ir gana įdomių akimirkų. Štai 23 dalykai, kuriuos sužinojome apie D.Trumpą paskutinįjį sąskrydžio vakarą.

Dabar nauji metiniai prenumeratoriai gauna 50 EUR dovanų kuponą.

Komentarai: 9

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

KARTU SU MAXIMA: VERTINAME LIETUVIŠKĄ KOKYBĘ

Video

05:04
01:14:26
01:05

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"