Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 18d. 07:03

Balsų skaičiavimo painiava JAV – ar reikia bijoti Rusijos, kai sistema ir taip ydinga?

Rinkimai
123RF.com nuotr. / Rinkimai

Kai kam gali kilti klausimas, ar neseniai Ajovoje kilęs rinkiminis chaosas nebuvo į rinkimus įsikišti mėginančių rusų darbas. Kas gi nutiko balsavimo dieną?

Po to, kai visoje Ajovoje rinkėjai atidavė savo balsus vidurinių mokyklų sporto salėse, valstijos demokratų partija ilgai nesugebėjo pateikti jokių rezultatų. Panašu, kad būtent šiam tikslui sukurta programėlė neveikia.

Anksčiau ekspertai išreiškė abejonių, ar išmintinga naudoti paslaptingą programėlę tokiam svarbiam tikslui, tačiau į jų susirūpinimą nebuvo atsižvelgta. Valstijos partijos pirmininkas Troy'us Price'as tvirtino, kad jei programėlės veikimas sutriktų, darbuotojai bus pasirengę „su atsarginėmis kopijomis ir atsarginėmis atsarginės kopijos kopijomis.“

Vis dėlto praėjus daugiau nei 12 valandų po balsavimo, jie vis dar negalėjo pateikti rezultatų. Keli rajono pareigūnai net valandą prie telefono laukė žinių, kad praneštų apie rezultatus, ir bet kitame laido gale tegirdėjo spengiančią tylą.

Jei už šią painiavą ir sąmyšį būtų buvę atsakingi rusai, problemą būtų gana lengva išspręsti. Iš tiesų padėtis yra blogesnė.

Mūsų bendruomenės nariai kiekvieną mėnesį gali skaityti 5 straipsnius NEMOKAMAI!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"