Dabar populiaru
Publikuota: 2020 balandžio 4d. 12:00

D.Trumpas pasimetęs krizės akivaizdoje – net nesugeba imituoti tikro prezidento veiksmų

Donaldas Trumpas
„Scanpix“ nuotr. / Donaldas Trumpas

Keletą akimirkų per paskutinįjį Baltųjų rūmų koronaviruso instruktažą Donaldas Trumpas ne visiškai, bet beveik kalbėjo kaip normalus prezidentas.

Jis pradėjo instruktažą pažymėdamas, kad „valdytojai, merai, įmonės, labdaros organizacijos ir paprasti piliečiai sunkiai ir nuoširdžiai dirba siekdami vieno bendro tikslo – išgelbėti amerikiečių gyvybes.“ Jis gyrė „nacionalinį solidarumą.“ 

Jis padėkojo federaliniams ir valstijos pareigūnams, kurie „sunkiai dirba.“ Jis net kalbėjo apie tarptautinį bendradarbiavimą su Kanada ir Meksika. Jis papasakojo, ką daro administracija, ir gyrė įstatymų leidybos pastangas suteikti mokesčių lengvatas bei gubernatorių pastangas, įskaitant demokratų valdytojų pastangas valdyti krizę valstijose.

Prašviesėjimas truko neilgai.

Tačiau toks prašviesėjimas truko neilgai. Instruktažui besibaigiant, D.Trumpo netobulas tipiško prezidento pamėgdžiojimas jau nebetvėrė: paklaustas apie galimą naują vaistų kokteilį, apie kurį jis anksčiau kalbėjo tviteryje, D.Trumpas pareiškė: „Jis man labai patinka“, palikęs Anthony Fauci, Nacionalinio alergijų ir infekcinių ligų instituto, kuris tapo viešuoju administracijos reagavimo į pandemiją veidu, diplomatiškai pripažinti, kad prezidentas svajoja.

Mūsų bendruomenės nariai kiekvieną mėnesį gali skaityti 5 straipsnius NEMOKAMAI!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

05:19
02:24
01:30

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"