Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 17d. 19:00

Didžioji Britanija žengė lemiamą žingsnį. Kas jos laukia toliau?

Britai švenčia išstojimą iš Europos Sąjungos
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Britai švenčia išstojimą iš Europos Sąjungos

„Remainers“ (angl. „norintieji likti ES“) ir „leavers“ (angl. „norintieji pasitraukti“) Didžiojoje Britanijoje nebeegzistuoja, pareiškė vienas mano draugas. Negalite būti už tai, kad liktumėte, arba už tai, kad pasitrauktumėte iš ten, iš kur ir taip jau pasitraukėte.

Tas laivas išplaukė. Pasak mano bičiulio, naujasis klausimas bus, ar jūs palaikote pakartotinį Britanijos įstojimą į Europos Sąjungą, ar manote, kad ji turėtų likti nepriklausoma. Šiame pastebėjime, nors jis ir mažumėlę ekscentriškas, yra nemažai tiesos. 

Pirmoji akivaizdžiausia tiesa yra tai, kad „Brexit“ įvyko – tai jau nebe pasiūlymas, o gyvas, kvėpuojantis projektas. Iš esmės dabar, kai Didžioji Britanija pasitraukė iš ES, tie, kurie siekia vadovauti šaliai, turi pasiūlyti ne prieštaravimą „Brexit“, o programą, kuria siekiama, kad pasitraukimas būtų naudingas šaliai.

Tai mus veda prie antrosios tiesos, kuri iš esmės nepripažįstama, bet yra ne mažiau tikra: pats „Brexit“ faktas daugelį buvusių Parlamento narių pavertė de facto „Brexiteers“ (liet. pasitraukimo šalininkais). Kuo labiau jiems sekasi, tuo daugiau jie gali padėti augti ekonomikai, tuo labiau jie pagerina paprastų žmonių gyvenimo sąlygas ir tuo labiau jie įrodo savo oponentams, kad siekti „Brexit“ buvo verta.

Mūsų bendruomenės nariai kiekvieną mėnesį gali skaityti 5 straipsnius NEMOKAMAI!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"