Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 rugpjūčio 26d. 17:12

Hipnozė – „abrakadabra“ ar ryški ateities tendencija?

Hipnozė 15MAX
123RF.com nuotr. / Hipnozė
Mums nutiko gyventi smarkiais laikais: karjera, darbas, stresas, visur reikia suspėti, visus darbus nudirbti. Tame pašėlusiame rate tikrojo laiko sau nelabai ir belieka. Išeminės širdies ligos jau seniai karaliauja mirties priežasčių viršūnėje.

Nesvarbu, ar Lietuvoje, ar Europoje, tendencija aiški. Na, čia jau tuo, prasčiausiu atveju. Tuo, kai nusivarai ir miršti, atveju. O kokios ligos dažniausiai kamuoja dirbantį žmogų?

Šalių statistiniai rodmenys šiek tiek skiriasi, tačiau lyderiai ir čia aiškūs: pirmąja ir antrąja vieta dalijasi nugaros, stuburo skausmai ir ligos, taip pat psichiniai susirgimai: depresija, burnout'as (liet. perdegimas), įvairiausios baimės, neurotiniai sutrikimai. Jos ne tik kad dažniausiai pasitaikančios, tačiau dėl savo ilgos trukmės ir brangiausiai kainuojančios. Turbūt dar atsimenate tuos laikus, kai migrena buvo laikoma išlepusių ir nuobodžiaujančių poniučių liga, o „burn-koks ten-autas“ – ištižėlių ir tinginių atsikalbinėjimu.

Šiandien turbūt retas bepasišaipytų iš diagnozės depresija ar perdegimas, juk nežinai kada ir tave tai gali užklupti. Tiesa, Lietuvoje mes vis dar per mažai apie tai kalbame, „mačo“ ir „geležinės karjeros moters, nuvaryto kuino“ sukurtas įvaizdis visuomenėje dar niekaip nesisieja su tokiomis diagnozėmis. Mes vis dar įsitikinę, kad „manęs tai niekaip paliesti negali, aš tai jau tikrai su tokiais mažmožiais susitvarkysiu“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

01:21:38
24:31
02:39

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"