Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 30d. 16:55

JAV baimė dėl viruso užleidžia vietą baimei dėl ekonominių perspektyvų – ar dar yra vilties išvengti nuosmukio?

Doleris
Giorgio Trovato nuotr./ Unsplash nuotr. / Doleris

Amerikos ekonomika atsiveria. Alabamoje vėl pradeda veikti sporto klubai. Džordžijos restoranuose vėl renkasi klientai. Teksase barai pilni. Vermonte atšauktas karantinas. Žmonės vis dar bijo. Amerikiečiai vis dar miršta. Bet artėja kita, nemažiau nemaloni koronaviruso pandemijos fazė: kova su galima labai skaudžia ekonomikos krize.

Kol kas panašu, kad finansinė žemuma, kai ekonomika nustoja smukti ir vėl pradeda augti, praėjo.

Kaip atrodys atsigavimas? Šiuo sunkmečiu niekas tiksliai nežino apie vartotojų nuotaikas ir vyriausybės potvarkius, verslo nesėkmes ir stimulų paketus bei ligos plitimą, kad galėtų tvirtai numatyti ateitį.

D.Trumpo administracija ir kai kurie finansų prognozuotojai tvirtina, kad sulauksime energingo V formos atsigavimo, o ekonominė veikla vėl išaugs iki tokių aukštumų, kokiose dar nebuvo. Kiti numato ilgesnį, lėtesnį, U formos atsigavimą, stagnaciją, kuri tęsis metus, dvejus ar net trejus. Dar kiti piešia savotišką sušvelnintą varnelę, kurios ilga uodegėlė nusitęsia į ateitį. Kol kas nekreipkime dėmesio į džiaugsmą dėl karantino pabaigos ir pažvelkime į trečiąjį ir nelinksmiausią scenarijų, kuris, atrodo, mūsų laukia.

Mūsų bendruomenės nariai kiekvieną mėnesį gali skaityti 5 straipsnius NEMOKAMAI!

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

11:55
26:29
01:19

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"