Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 30d. 08:00

Pasaulis po viruso: pirmiausia mums reikia atgaivinti ekonomiką. Ekologija palauks

Miestas ir gamta
Trent Szmolnik nuotr./ Jeremy Bishop nuotr./ Unsplash nuotr. / Miestas ir gamta

Būsimasis ekonomikos atkūrimo paketas turėtų apimti švarios energijos finansavimą ir ekologijai palankią politiką, tačiau pirmiausia turime įsitikinti, kad žmonės galės gauti sveikatos priežiūros paslaugų, nusipirkti maisto ir išlaikyti savo namus.

Kongresui artėjant prie susitarimo dėl maždaug 2 trilijonų dolerių vertės stabilizacijos paketo išleidimo, o oro transporto įmonėms, kazino, kruiziniams laivams ir kitoms pramonės šakoms tiesiant vyriausybės pagalbos  prašančias rankas, būtų teisinga paklausti: ar į JAV ekonomikos skatinimo priemones neturėtų būti įtrauktos pastangos skatinti švarią energiją ir kovą su klimato kaita? Daugelio energijos ekonomistų ir tyrinėtojų pagrindinis atsakymas – taip, bet ne dabar.

Kadangi nesiliaujantis koronaviruso protrūkis graso vienu sparčiausių šiuolaikinės istorijos ekonomikos nuosmukių, neatidėliotini prioritetai dabar yra suteikti pacientams medicininę priežiūrą ir padėti milijonams žmonių, kurie tapo bedarbiais arba netrukus tokiais taps.

Sekmadienį Sent Luiso Federalinio rezervo banko prezidentas Jamesas Bullardas teigė, kad šalies nedarbo lygis kitą ketvirtį gali pasiekti 30 %, o tai viršys aukščiausią Didžiosios depresijos meto lygį.

Mūsų bendruomenės nariai kiekvieną mėnesį gali skaityti 5 straipsnius NEMOKAMAI!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"