Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2020 sausio 12d. 21:00

„K-pop“ žvaigždžių savižudybės – pavojaus signalas pramogų verslui

Sulli ir Goo Hara
„Instagram“ nuotr. / Sulli ir Goo Hara

Visi, kada nors matę dokumentinį filmą apie „K-pop“ (taip vadinama Pietų Korėjos popmuzika), žino, kiek daug varginančių dainavimo ir šokių repeticijų turi ištverti jaunieji atlikėjai, kol gauna galimybę pasirodyti scenoje.

Dauguma jų pradeda ruoštis karjerai dar mokydamiesi mokykloje, mėgindami rasti pusiausvyrą tarp mažai tikėtinos šlovingos ateities ir labiau tikėtino scenarijaus – kad jiems vis dėlto reikės aukštojo mokslo diplomo.

Kiekvienais metais tūkstančiai šeimų skiria daugybę pinigų, laiko ir energijos, kad padėtų ambicingiems jaunuoliams eiti keliu, kuris tik kelias dešimtis laimingųjų nuveda į sėkmę. Kaip parodė pastarojo plačiai nuskambėjusios Choi Sulli ir Goo Hara savižudybės, panašu, kad ši sėkmė turi kainą.

Mūsų bendruomenės nariai kiekvieną mėnesį gali skaityti 5 straipsnius NEMOKAMAI!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"