Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 28d. 14:23

Kas vyksta su „TikTok“: ar į aklavietę patekęs sandoris pagaliau įvyks?

„TikTok“
Solen Feyissa nuotr./ Unsplash nuotr. / „TikTok“

Naująjį „TikTok“ sandorį, kuriame žaidžia technologijų, verslo, popkultūros, nacionalinio saugumo, tarptautinės konkurencijos ir prezidento Donaldo Trumpo tiesioginio įsikišimo elementai, suprasti gali būti sunku.

Žemiau pateikiame glaustą šio sandorio santrauką, daugiausia paremtą puikiai parengta išsamia „Wall Street Journal“ ataskaita.

„TikTok“ yra programėlė, užpildžiusi pasaulinę nišą, kurią pražiūrėjo tokie socialinių tinklų gigantai kaip „Facebook“ ir „Twitter“. Ji leidžia kiekvienam vartotojui kurti patrauklų turinį, juo plačiai dalytis su po visą pasaulį pasklidusiais smalsiais žiūrovais ir mainais gauti asmeniškai pritaikytą – ir iš tikrųjų labai priklausomybę sukeliantį – turinį. Ištikimi „Facebook“ vartotojai gali lyginti šį socialinį tinklą su senu „Ford“ sunkvežimiu, o „TikTok“ veikia kaip „SpaceX“ raketa. Net šiek tiek išplaukę programėlės logotipo kontūrai išskiria „TikTok“ iš visų kitų programėlių. „TikTok“ pirmiausia sudomino jaunimą, tačiau 2020 metais išaugęs interneto vartojimas gerokai padidino šios programėlės populiarumą tarp visų amžiaus grupių vartotojų. Toks staigus ūgtelėjimas neliko nepastebėtas.

Dabar nauji metiniai prenumeratoriai gauna 50 EUR dovanų kuponą.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

00:32
01:23
18:34

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"