Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 30d. 20:06

M.Laurinavičius: Rusija – terorizmą remiančių valstybių sąraše. Tai nebėra neįsivaizduojama!

Kremlius
Irina Grotkjaer nuotr./ Unsplash nuotr. / Kremlius

Praėjusios savaitės pabaigoje JAV nugriaudėjęs pranešimas, jog šios šalies žvalgyba išsiaiškino, kad Rusija siūlė piniginius apdovanojimus teroristams Afganistane už Amerikos karių žudymą, pačiose Jungtinėse Valstijose jau prilygsta politiniam žemės drebėjimui.

Būtų nuostabu, jei ši tema nebūtų tapusi naujo JAV demokratų partijos bei jų kandidato į prezidento postą Joe Bideno žodžių karo su dabartiniu Amerikos vadovu Donaldu Trumpu protrūkio pretekstu. Ypač, kai pirmasis apie tai pranešęs dienraštis „The New York Times“ be žinios apie pačią JAV žvalgybos gautą informaciją paskelbė ir tai, jog D.Trumpas buvo supažindintas, bet esą nieko nesiėmė.

D.Trumpas buvo supažindintas, bet esą nieko nesiėmė.

D.Trumpas, aišku, tradiciškai pareiškė, jog nė „viena JAV administracija niekada nebuvo tokia griežta Rusijos atžvilgiu“ kaip jo. Taip pat jis paneigė, kad buvo informuotas apie tokią žvalgybos informaciją.

Tačiau JAV karių gyvybės yra per daug svarbus klausimas, kad vien to užtektų net ir ne rinkimų kampanijos metu, o dabar juk JAV jau tiesiog verda rinkimų kovos katile.

Demokratai, žinoma, dar kartą nepraleido progos įvairiausiais būdais ir formomis paskelbti, koks netinkamas vadovauti Amerikai yra D.Trumpas. Tačiau ne tik demokratai, bet ir kai kurie respublikonai pareikalavo viską iki galo išsiaiškinti.

Vis dėlto šis rašinys nebus apie JAV rinkimų kampaniją ar D.Trumpo ir jos oponentų kovą. Todėl palikime šias JAV vidaus batalijas nuošalyje ir pabandykime atsakyti į klausimą, ar Rusija nebus peržengusi ribos, už kurios jos įtraukimas į terorizmą remiančių valstybių sąrašą (su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis) jau nebėra toks neįsivaizduojamas, kaip galėtų atrodyti.

Dabar nauji metiniai prenumeratoriai gauna 50 EUR dovanų kuponą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"