Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2020 liepos 31d. 19:01

M.Matulaitytė-Feldhausen: Prievartauti vaikai vergai – juodžiausias puslapis baltoje Šveicarijos istorijoje

Milda Matulaitytė-Feldhausen
Asmeninio albumo nuotr. / Milda Matulaitytė-Feldhausen

Prievartinė moterų sterilizacija, prievartiniai abortai, turgaus aukcionuose pardavinėjami, vėliau fiziškai luošinami ir prievartaujami vaikai, tampantys ūkininkų vergais, maitinami kiaulių ėdalu ir leisgyviai iš bado – jums visa tai skamba kaip iš baisaus filmo?

Turbūt nerasime kitos tokios šalies Europoje, kurios įvaizdis net gurgždėtų nuo baltumo ir švarumo, kaip Šveicarija. Na, gal dar Lichtenšteinas. Bet pastarasis nykštukas, kaip ir dera nykštukams, tūno nematomas, todėl Šveicarija pelnytai nešiojasi tobulos, o gal ir tobuliausios šalies etiketę.

Šveicarija – pasakiškų turtų ir įstabaus grožio šalis, kurioje net karvės turi teisę į savo advokatą, neutraliteto filosofija vos gimus įtraukiama su motinos pienu, o žmonės čia – geri ir gražūs. Ir vis tik, net ir tobulos šalys, kaip ir tobuli žmonės, turi netobulų, o kartais ir labai juodų istorijos puslapių, ir Šveicarija čia nėra jokia išimtis.

Dabar nauji metiniai prenumeratoriai gauna 50 EUR dovanų kuponą.

Komentarai: 11

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie "15MAX"